خبر جدید از تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

خبر جدید از تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

خبر جدید درباره تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 23 بهمن

تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 23 بهمن قطعی شد؟ اخباری که در فضای مجازی منتشرش شده مبنی تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 23 بهمن به علت استراحت راهپیمایی 22 بهمن که صحت ندارد و فردا همه مدارس تهران باز بودو خبری از تعطیلی نیست.

برخی از پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی اقدام به انتشار اخبار کذب برای جذب فالوئر میکنند که کاملا دروغ و کذب است.

دانش اموزان تهرانی توجه کنند که فردا مدارس همه شهرهای کشور دایر است و هیچ مدرسه ای تعطیل نخواهد بود مگر اینکه آلودگی هوا و یا بارش برف و مسائلی آب و هوایی باعث تعیلی مدارس شود.

دانش موزان عزیز اخبار را از خبرگزاری های رسمی کشور دنبال کنید و به اخبار پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی توجهی نداشته باشید.

به دستور وزیر آموزش و پرورش مدارس کشور به دلیل آلودگی هوا دیگر تعطیل نخواهد شد و شاخص آلودگی باید عدد بلاتری باشد تا باعث تعطیلی مدارس شود این دستور وزیر اموزش و پرور جنجال زیادی را به وجود آورده است و موجب نارضایتی بسیاری از خانواده های دانش آموزان شده است.

با این آلودگی هوا در بسیاری از کلانشهر ها و شهرهای صنعتی آنقد شدید شده که با چشم قابل مشاهده است اما مدارس به دستور وزیر آموزش و پرورش تعطیل نیست و شنبه همه مدارس در شهرهای ایران باز است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *