خبر فوری تعطیلی مدارس شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

تعطیلی مدارس شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

اخبار تعطیلی مدارس شنبه 27 آبان 1402 تهران و البرز و کرج و اصفهان ، و سیستان و بلوچستان و زابل ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام، سمنان، کرمانشاه، لرستان ، قزوین ، زنجان را در این صفحه بخوانید.

آیا مدارس فردا شنبه ۲۷ آبان تعطیل است؟

با توجه به اعلام اموزش و پرورش در صورت تداوم آلودگی هوا در تهران و اصفهان و البرز و کرج و خورزستان و اهواز مدارس به احتمال زیاد تعطیل و به صورت غیر حضور برگزار خواهد شد با اینکه گفته شده بود که مدارس بری آلودگی هوا تعطیل نخواه شد اما به دلیل الودگی بیش از حد و به خطر افتادن سلامتی دانش اموزان ، آموزش و پرورش چاره ای جز تعطیلی مدارس و غیر حضور برگزار کردند کلاس درس به شکل انلاین نخواهد شد و از شنبه برنامه به گونه ای دیگر خواهد بود دانش اموزان تا پایان روز جمعه باید منتظر بمانند در صورت دریافت آخرین خبر در این صفحه درج خواهد شد و اطلاع رسانی میشود.

تعطیلی مدارس شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

در روزهای گذشته مدارس خوزستان و اصفهان به علت الودگی هوا تعطیل شد و این باعث شد که دانش اموزان و خانواده های تهرانی به این عدم تعطیلی مدارس تهران معترض شوند و آموزش پرورش اعلام کند که مدارس تهران نیز شنبه وضعیتی دیگر خواهد داشت و به صورت غیر حضور برگزار شود.

آلودگی هوا در تهران

شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای تهران امروز پنجشنبه بر روی عدد ۱۳۳ قرار دارد و برای هفتمین روز متوالی شرایط برای گروه‌های حساس ناسالم است.

در این شرایط به بیماران قلبی و عروقی، کودکان و زنان باردار توصیه می‌شود از تردد و فعالیت در فضای باز خودداری کرده و در صورت لزوم حتما ماسک بزنند.

تعطیلی مدارس شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

۱۴ نقطه در وضعیت قرمز در تهران

همچنین بر اساس آخرین اطلاعات از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای تهران، پیروزی منطقه ۱۳، تربیت مدرس منطقه ۶، ستاد مدیریت بحران منطقه هفت، شادآباد منطقه ۱۸، شریف منطقه ۲، بوستان سلامت منطقه ۱۷، بوستان شکوفه منطقه ۱۴، بوستان قائم منطقه ۱۸، دانشگاه تهران منطقه ۶، دانشگاه علم و صنعت منطقه چهار، فرمانداری شهر ری منطقه ۲۰، شهرک چشمه منطقه ۲۲ و همچنین شهرداری مناطق ۱۵، ۱۹، ۱۱ و ۲۱ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد.

هوای اصفهان سالم است و مدارس روز شنبه باز خواهد بود

اصفهان به دلیل بارش های پراکنده باران دارای هوای سالم میباشد شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان پس از دوازده روز آلودگی شدید امروز پنجشنبه بیست و پنجم آبان با میانگین ۷۸ در وضعیت قابل قبول قرار گرفت.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر در ایستگاه پایش خیابان ۲۵ آبان با ۷۰، خیابان احمدآباد با ۹۶، میدان انقلاب ۸۵، پارک زمزم با ۸۳، بزرگراه خرازی با ۹۴، دانشگاه صنعتی با ۱۰۰، رهنان با ۷۲، زینبیه با ۷۸، سپاهان شهر با ۸۱، خیابان فرشادی با ۷۰، خیابان فیض با ۶۹، بولوار کاوه با ۷۰، کردآباد با ۶۲، میرزا طاهر با ۶۷ و ولدان با ۷۵ AQI در وضعیت زرد و قابل قبول است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *