بیوگرافی خواهران و برادران ابراهیم رئیسی +عکس و شغل

بیوگرافی خواهران و برادران ابراهیم رئیسی +عکس و شغل

بیوگرافی خواهر و برادر ابراهیم رئیسی

سید علی رئیس الساداتی برادر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی است و در عرصه سیاست فعالیتی ندارد ایشان میگوید که برادرم همه زندگی اش را وقف مردم کرد و تلاش میکرد تا برای مردم قدمی بردارد و مشکل گشای مردم باشد.

وی می افزاید : برادرم پس از فوت پدر با وجود اینکه به تحصیل مشغول بودند اما مخارج خانواده را نیز تأمین می کردند و نمی گذاشت به ما  سخت  بگذرد.

بیوگرافی خواهران و برادران ابراهیم رئیسی +عکس و شغل

بیوگرافی خواهر ابراهیم رئیسی

خواهر آیت الله رئیسی نیز هیچگونه فعالیت سیاسی ندارد و مشخص است که آیت الله رئیسی هیچگاه دوست نداشته از شرایطی که دارد حتی برای خانواده اش استفاده کند و هدفش شایسته سالاری و تخصص بوده است منزل ساده و قدیمی و بدون تجملات خواهر شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی نشان دهنده ساده زیستی این خانواده بود خواهری که بعد از شنیدن شهادت برادرش آرام و قرار ندارد و خیلی بی تابی میکند.

خواهر شهید آیت الله رئیسی با وجود حال ناخوشی که در غم شهادت برادرش داشت میزبان بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی مشهد ازجمله رئیس بسیج جامعه زنان خراسان رضوی و مدیرکل امور بانوان استانداری بود.

خواهرآیت الله رئیسی با توجه به اینکه بی تاب برادرش بود اما سعی میکرد مهمان نوازی کند و برای مهمانان از برادرش بگوید او گفت : نمی دانم چند سالش بود ، اما مادرم اولین بار برای برادرم لباس طلبگی خریدند و پس از فوت پدرم او را تشویق کردند تا راه پدر مرحومم را ادامه بدهد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *