خواهر حسن روحانی درگذشت + علت درگذشت خواهر حسن روحاني رئیس جمهور

خواهر حسن روحانی درگذشت +عکس

خواهر حسن روحانی درگذشت + علت درگذشت خواهر حسن روحانی رئیس جمهور را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خواهر حسن روحانی درگذشت + علت درگذشت خواهر حسن روحاني رئیس جمهور

رئیس جمهور کشورمان عزدار شد و در سوگ خواهر خود نشسته است.

خواهر حسن روحانی درگذشت

متاسفانه در 3 آذرماه 1398 خبر رسیده که خواهر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان درگذشته است

هنوز درباره علت درگذشت وی جزئیاتی از هیچ یک رسانه های معتبر کشورمان منتشر نشده است.

رئیس جمهور کشورمان که این روزهای بسیار بحرانی را در حال سپری کردن است و با توجه به اعتراضات و اغتشاشات گسترده ای که در کشورمان به دلیل افزایش قیمت بنزین و همچنین وضعیت اقتصادی کشورمان برگزار شده است تحت فشار فراوانی میباشد و حالا غم از دست دادن خواهرش میتواند از نظر روحی او را در وضعیت بسیار بحرانی قرار بدهد.

عکس خواهر حسن روحانی درگذشت | حسن روحانی عزادار شد

حسن روحانی در یک خانواده پر جمعیت در شهرستان سرخه در استان سمنان به دنیا امده است او یک برادر به نام حسین فریدون دارد که در حال حاضر به دلیل پرداخت رشوه و فساد مالی در زندان به سر میبرد.

ایشان همچنین دارای سه خواهر بود که یکی از انها متاسفانه در 3 آذرماه 1398 درگذشته است.

پدر و مادرش پیش از تولد حسن صاحب یک پسر و یک دختر شده‌اند که هر دو در کودکی درگذشتند.برادرش حسین فریدون در نخستین روزهای پیروزی انقلاب، فرماندار نیشابور و مدتی هم فرماندار کرج بود، سپس سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی شد و چند سال هم از سفرای ایران در سازمان ملل متحد بود و سپس مشاور وزیر امور خارجه شد. او هم‌اکنون دستیار ارشد رئیس‌جمهور است. روحانی سه خواهر به نام‌های طوبی، فاطمه و طاهره دارد که هر سه ازدواج کرده‌اند.

خواهر حسن روحانی درگذشت + علت درگذشت خواهر حسن روحاني رئیس جمهور

علت تغییر نام خانوادگی از فریدون به روحانی

روحانی در کتاب خاطراتش که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ شده‌است، علل تغییر نام خانوادگی خود را از فریدون به روحانی چنین شرح می‌دهد

وقتی در سال ۱۳۴۰ وارد قم شدم، دوستان طلبه به نام‌خانوادگی من ایراد می‌گرفتند و می‌گفتند: فردا که آیت‌الله شدید، مردم شما را آیت‌الله فریدون بخوانند؟! اصلاً این نام فامیل مناسب فعالیت آینده شما نیست و باید آن را تغییر دهید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *