فیلم کامل خودروی آبپاش یگان ویژه در رژه روز ارتش مشهد غوغا کرد

فیلم کامل خودروی آبپاش یگان ویژه در رژه روز ارتش مشهد غوغا کرد

خودروی آبپاش یگان ویژه در رژه روز ارتش در مشهد به سمت جایگاه اقدام به آب‌پاشی کرد که در نوع خود بسیار عجیب بود و برخی از فرماندهان و مسئولان که در جایگاه قرار گرفته بودند حسابی خیس شدند .

گفته می‌شود که اشتباه سهوی و نقص فنی باعث این اتفاق شده است .

خودروی آبپاش یگان ویژه که گاف بسیار عجیبی در روز ارتش داد حالا دستمایه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است و شوخی‌های زیادی با این اتفاق کردند.

همچنین کانال‌ها و رسانه‌های معاند نیز سعی کردند که با انتشار این ویدیو آن را به تمسخر بگیرند ۲۹ فروردین ماه روز ملی ارتش بوده و در سراسر کشور نیروهای مسلح رژه‌ای از سلاح‌های پیشرفته به نمایش گذاشتند که مورد توجه مردم قرار گرفت.

در روز ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به ملت شریف و مبارز ایران روز ۲۹ فروردین را « روز ارتش» اعلام کردند تا ارتش محترم در این روز در شهرستان های بزرگ با ساز و برگ به رژه بپردازند و پشتیبانی خود را از جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران و حضور خود را برای فداکاری در راه استقلال و مرزهای کشور اعلام نمایند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *