خودکشی رضا کودک کار مهمان برنامه ماه عسل + علت خودکشی

خودکشی رضا مهمان برنامه ماه عسل + علت خودکشی رضا کودک کار را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خودکشی رضا مهمان برنامه ماه عسل

رضا پسربچه ای که چند سال پیش در برنامه ماه عسل احسان علیخانی حضور پیدا کرده بود و از زندگی بسیار سخت خود صحبت میکرد امروز در سن 18 سالگی خودکشی کرد.

خودکشی رضا کودک کار مهمان برنامه ماه عسل + علت خودکشی

این پسر چند سال پیش در برنامه ماه عسل شرکت کرده بود و به سوال احسان علیخانی درباره اینکه چه آرزویی داری گفت: من آرزویی ندارم چراکه هیچگاه وقت نکردم که به آرزویم فکر کنم! صحبت های این پسر در آن زمان بسیاری از مردم به خصوص احسان علیخانی را تحت تاثیر قرار داد.

این پسر امروز در سن 18 سالگی خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد.

رضا در سن ۱۸ سالگی متاسفانه بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده است. انتشار خبر درگذشت وی، احساسات کاربران زیادی در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت.

در ویدئوی زیر بخشی از حضور وی در «برنامه ماه عسل» احسان علیخانی را می‌بینید.

درباره اینکه این پسر جوان چرا دست به خودکشی زده هنوز چیزی مشخص نیست اما با توجه به صحبت های او در سالهای گذشته میتوان حدس زد که او به خاطر فقر مالی و وضعیت بد اقتصادی دست به چنین کاری زده باشد.به احتمال زیاد احسان علیخانی تهیه کننده و مجری کشورمان به این اتفاق واکنش نشان خواهد داد و گزارش از این حادثه منتشر خواهد کرد.

صفحه اینستاگرام خانه ایرانی لب خط (حامی کودکان کار) با انتشار تصویری از رضا، کودکی که با حضور در برنامه ماه عسل با سخنان خود، مشهور شد، نوشت:

در کمال ناباوری، درگذشت یکی از جوانان خانه‌ی ایرانی لب خط را تسلیت می‌گوییم.

بخشی از گفتگوی رضا با احسان علیخانی در ماه عسل: احسان علیخانی: رضا آرزوت چیه؟! رضا: وقت نکردم بهش فکرکنم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.