خودکشی پرستو جلیلی آذر برای گوشی بود؟(عکس)

خودکشی پرستو جلیلی آذر برای گوشی بود؟(عکس) جزیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خودکشی پرستو جلیلی آذر برای گوشی بود؟

خبرهایی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که یک دختر 13 ساله به در شهر نازلو استان اردبیل به دلیل نداشتن گوشی هوشمند خودکشی کرده است ! در حالی این خبر منتشر شده است که چندی پیش یک پسر بچه بوشهری به همین دلیل با طناب دار به زندگی خود پایان داد.

خودکشی پرستو جلیلی آذر برای گوشی بود؟(عکس)

حالا خبر خودکشی دختر 13 ساله ارومیه ای به نام پرستو جلیلی آذر باز هم جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است.

بعد از انتشار این خبر بلافاصله اموزش و پرورش استان آذربایجان غربی آن را تکذیب کرد و گفت این دختر میتوانست از طریق تلویزیون برنامه های آموزشی را تماشا کند پس ربطی به نداشتن گوشی نداشته است! اما این دلیل آموزش و پرورش کمی معقولانه به نظر نمیرسد.

همچنین ببینید:

خودکشی دانش آموز 11 ساله بوشهری به دلیل نداشتن موبایلخودکشی دانش آموز 11 ساله بوشهری به دلیل نداشتن موبایل

دلیل اصلی فوت دختر دانش‌آموز ارومیه‌ای تاکنون از سوی نهادهای ذیربط مطرح نشده است. با این وجود روابط عمومی آموزش و پرورش استان اعلام کرد با توجه به اتفاق ناگوار برای یکی از دانش آموزان منطقه نازلو، ضمن ابراز تاسف از اتفاق ناگوار و اعلام همدردی و تسلیت به خانواده وی، موضوع به طور جدی از طریق مراجع ذیصلاح مورد پیگیری قرار گرفته است.

روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی، خودکشی دختر دانش آموز اهل منطقه نازلوی ارومیه را به علت نداشتن تلفن همراه یا تبلت تکذیب کرده است. در اطلاعیه آموزش و پرورش آذربایجان غربی آمده است: این دانش‌آموز تا پایان سال تحصیلی گذشته با حضور در مدرسه اقدام به ثبت‌نام و دریافت کتاب‌های خود کرده بود و با تعطیلی مدارس و تغییر روند آموزش دیگر در مدرسه حاضر نشده اما آموزش و پرورش منطقه این دانش آموز و سایر دانش آموزان با شرایط مشابه را فراموش نکرده و پیگیر شرایط تحصیلی آنان بوده و است و ادعای خودکشی دانش آموز نازلوی ارومیه به دلیل نداشتن تبلت یا گوشی هوشمند تکذیب می‌شود.

بنا بر اطلاعیه آموزش و پرورش، با توجه به دوری روستای محل سکونت دختر ۱۳ساله از مدرسه، با پیگیری‌های ارتباطی که توسط مدیر، معاون و معلمان مدرسه با یکی از اقوام دانش آموز صورت گرفته بود، بنا به مشاهدات عوامل اجرایی مدرسه، این دانش‌آموز از طریق تلویزیون مطالب آموزشی را فرا می‌گرفت و مدیر و معاون مدرسه نیز پیگیر این موضوع بودند. این دانش‌آموز سال گذشته نیز از طریق تلویزیون و بسته های آموزشی ارائه شده و توانسته بود نمره قبولی را در مقطع هفتم اخذ کند.

دی ماه سال ۹۷ نیز یک دختر دانش‌آموز مقطع پنجم ابتدایی در مدرسه شهید اصغرزاده شهر اورمیه، اقدام به خودکشی با مصرف دارو کرد و در محوطه مدرسه بی‌هوش شد و نهایتا در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *