دانلود دعای مجیر صوتی سوزناک با گریه و دلنشین

دانلود دعای مجیر صوتی سوزناک با گریه و دلنشین

دانلود دعای مجیر صوتی سوزناک با گریه که در این صفحه اماده کرده ایم و امیدواریم از شنیدن این دعا لذت ببرید.

دانلود دعای مجیر صوتی سوزناک

دعای مجیر یکی از دعاهای پرطرفدار و زیبا بوده که فضیلت‌های بسیار زیادی دارد در این دعا مخاطب خداوند بوده که با اسامی و صفات مختلف خوانده می‌شود.

دانلود با کیفیت عالی

روایت شده است که هر کس این دعا را در روزهای سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم رمضان بخواند گناهانش مرزیده خواهد شد به خصوص در شب‌های قدر خداوند دعا را جابت می‌کند.

فضیلت های دعای مجیر

خواندن دعای مجیر باعث شفاعت بیمار و همچنین برطرف شدن غم و اندوه خواهد شد.

هر کس ده بار دعای مجیر را بخواند خداوند وی را بر بُراقی( مَرْکبی) از نور که زینی از زِبَرجَد سبز دارد سوار می کند تا دربرابر خداوند بایستد. اهل محشر گمان می کنند یکی از پیامبران خداوند تعالی است.

با فرا رسیدن ایام شب قدر بسیاری از مردم برای گوش دادن به دعای مجیر میشتابند دعایی که از حضرت محمد صلی الله روایت شده خواندن آن فواید زیادی برای مردم دارد.

با مطالعه مضامین دعای مجیر می توان به این نکته مهم دست یافت که چنین مطالبی تراوش کرده از ذهن یک انسان عادی نیست بلکه محصول اندیشه و تفکر معصوم است. کسانی که نوع و روش نیایش با پروردگار و معبود را می دانسته و به ما نیز آموخته اند.

آنچه که بر عظمت این دعا می افزاید: آگاهی از زمان، مکان و نحوه نزول آن و همچنین شخصی که این دعا را دریافت می کند و از سوی دیگر واسطه در ارسال این دعا است. چرا که ما می دانیم دعاهای ماثور، از جانب خدا بر قلب و زبان معصوم نقش می بندد و سپس در قالب الفاظ و کلمات جاری شده و در اختیار ما قرار می گیرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *