دانلود زندگی پس از زندگی ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ قسمت ۱۸ محمد تمدن رستگار

انتشار 31 فروردین 1401 * دانلود فصل سوم زندگی پس از زندگی قسمت 18 هجدهم ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ تجربه مرگ دکتر محمد تمدن رستگار + پخش و تماشای آنلاین شبکه 4 سیما را در این صفحه ببینید.

دانلود فصل سوم زندگی پس از زندگی

زندگی پس از زندگی یکی از برنامه های جذاب و معنوی شبکه چهار سیما بوده که در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ در شبکه چهار سیمان رفته و مورد استقبال بسیار زیاد مردم قرار گرفته است.

در قسمت ۱۸ این برنامه دکتر محمد تمدن رستگار مهمان برنامه شده که درباره ماجرای مرگ خود و دیدن عالم برزخ برای مردم صحبت میکند و تجربه بسیار جالب در دوران کما را روایت می کند.

زندگی پس از زندگی، برنامه ای گفتگو محور از شبکه چهار سیما است که روایتگر بیان تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته اند.

در این برنامه با تجربه گران مرگ موقت از نقاط مختلف کشور طی ۴ سال پژوهش، گفتگو و مصاحبه حضوری انجام شده است.

این برنامه‌ای گفتگو محور از شبکه چهارسیماست که روایت‌گر بیان تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته‌اند. در این برنامه با تجربه‌گران مرگ موقت از نقاط مختلف کشور طی ۴ سال پژوهش، گفتگو و مصاحبه حضوری انجام شده است.

لازم به ذکر است که برنامه زندگی پس از زندگی در سه فصل تولید شده است استقبال فراوان از این برنامه باعث شد که فصل‌های بعدی آن نیز تولید شود این برنامه توسط آقای عباس موضوع کارگردانی و تهیه کنندگی و اجرا شده است فصل نخست آن در ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۹ پخش شد و فصل دوم آن در رمضان 1400 سوم در رمضان ۱۴۰۱ بر روی آنتن رفت.

دانلود فصل سوم زندگی پس از زندگی قسمت 18 هجدهم ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ تجربه مرگ دکتر محمد تمدن رستگار + پخش و تماشای آنلاین شبکه 4 سیما را در این صفحه ببینید.

طبق گفته عباس موزون میهمانان برنامه از ۷۰ فیلتر راستی آزمایی مناسب بودن زمان و کیفیت تجربه وجود شاهد دوم و… عبور می‌کنند و نهایتاً یک نفر از پنجاه مورد بررسی شده به عنوان میهمان برنامه انتخاب می‌شوند در این برنامه از ۱۲ کارشناس این موضوع شامل اساتید حوزه و موبد زرتشتیان ایران و خاخام اعظم یهودیان و دو پروفسور آلمانی که صاحب نظر و دارای کتاب دربارهٔ این موضوع و پیشینه آن هستند و نیز متخصصان بیهوشی و پزشکانی که در این زمینه تجربه حرفه ای دارند استفاده شده‌است

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. مرجان ریاحی نیا

    قسمت ۳۰ زندگی پس اززندگی در فروردین ۱۴۰۱ آقای دکتر و اعترافاتشون در آخر برنامه در تلوبیون نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *