دانلود سریال تمام رخ قسمت آخر (کامل از تلوبیون) قسمت 29

دانلود سریال تمام رخ قسمت آخر (۲۹) (کامل از تلوبیون) قسمت 29

دانلود سریال تمام رخ قسمت آخر (کامل از تلوبیون) قسمت 29

دانلود قسمت آخر سریال تمام رخ قسمت ۲۹ بیست و نهم (کامل از تلوبیون) قسمت 29 همراه لینک مستقیم و کیفیت اصلی را در ادامه ببینید.

دانلود سریال تمام رخ قسمت آخر

سریال «تمام رخ» به کارگردانی محمود معظمی سری جدید شبکه سه است به پایان می رسد. این سریال داستان ماموران امنیتی را روایت می کند که با سرویس های جاسوسی درگیر می شوند.

ابوالفضل صفری در گفت وگو با ایسنا، گفت: این سریال در مجموع 400 لوکیشن دارد که پنج لوکیشن آن ثابت و بقیه بر اساس مختصات داستان و تولید تغییر کرده است. علاوه بر این، به طور متوسط ​​هر قسمت دارای 25 سکانس بود.

وی بیان کرد: تعدد لوکیشن ها باعث ایجاد تنوع بصری و تلطیف فضای سریال می شود و بنابراین اثر خلق شده برای مخاطب جذابیت بیشتری خواهد داشت. من در اینجا در مورد داستان صحبت نمی کنم، من در مورد الزامات ساختاری صحبت می کنم که باید در خدمت سناریو باشد. اگر ظاهر سریالی دلنشین باشد، مخاطب احساس احترام می کند و با اشتیاق بیشتری آن را تماشا می کند.

صفری افزود: داستان سریال در شش کشور می گذرد که بخشی از آن در خارج از کشور و بخشی در ایران بر اساس شرایط عرفی و قانونی فیلمبرداری شده است.

در این سریال مخاطب دو خط کلی داستانی پیش رو دارد: یکی قصه‌های خانوادگی است که در دل آن مفاهیمی چون اهمیت حفظ اصالت ها، معرفی خانواده به عنوان رکن اساسی خوشبختی ، عقوبت لغزش ها و … جانمایی شده. وجه دوم، موضوعات استراتژیک را در برمی‌گیرد که از ماجرای تحریم دارو و پروژه نفوذ شروع می‌شود و به مسائل منطقه‌ای همچون تحرکات گروهک تکفیری داعش و نیز دسیسه کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس، آلمان و رژیم غاصب صهیونیستی می‌رسد و مخاطب پی می‌برد که آنها با چه ترفندهایی علیه ایران فعالیت دارند. در سریال که ابتدای آن اشاره می‌شود بخشی از قصه بر اساس واقعیت است، سیمای خوش خط و خال دشمن از منظری متفاوت به نمایش درآمده و در عین حال تصویری دلپذیر از جانفشانی افسران امنیتی عرضه شده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *