دانلود سریال تمام رخ قسمت ۲۲ بیست و دوم

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۲۲ بیست و دوم (کامل از تلوبیون) قسمت 22

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۲۲ بیست و دوم

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۲۲ بیست و دوم (کامل از تلوبیون و آپارات) قسمت 22 با لینک مستقیم و کیفیت اصلی را در ادامه ببینید.

سریال تمام رخ یکی از سریالهای جذاب و مهیج این شبها میباشد که از شبکه سوم سیما پخش میشود که موفق شده بیننده های بی شماری را به دست اورد داستان این سریال به شدت معمایی و کنجکاو کننده است و به همین دلیل است که مخاطابن شبکه سه این سریال را دنبال میکنند.

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۲۲ بیست و دوم

22 قسمت از «تمام رخ» پخش شده است اما داستان کلی آن مشخص است و داستان آن یادآور سریال «سرجوخه» است. آرش آصفی بازیگر اوکراینی و سوتلانا سوپیلنیاک چهره های مشترک این دو سریال هستند.

ایتدا گمان میشد که سریال «تمام رخ» به عنوان فصل دوم «سرجوخه» ارائه می شود، اما داستان این سریال در ادامه نشان داد که کاملا جدا از داستان سریال «سرجوحه» است.

داستان

«تمام رخ» درباره یک پزشک نخبه داروسازی به نام «پیمان» است که با همسرش اختلاف پیدا می‌کند. این شخصیت که مردی جاه طلب است با یک زن فرانسوی که در واقع نفوذی و جاسوس است آشنا می شود و در دام او می افتد. در «سرجوخه» هم چنین اتفاقی افتاد.

در سریال سرجوخه نیز دیدیم که «غلامرضا» جوان جنوب شهر ساده ای برای ثروتمند شدن توسط جاسوسی به نام «فلورا» فریب خورد و بعداً متوجه شد که او قرار است قاتل یک دانشمند ایرانی باشد. «پیامان» نیز جایگاهی شبیه به «غلامرضا» دارد و قرار است دشمنان کشور از طریق او از کمبود دارو در ایران اطلاعات لازم را کسب کنند. در هر دو سریال، نقش جاسوس داستان را سوییت لانا سوپلنیاک بر عهده داشت. یکی از نقاط ضعف «تام رخ» داستان تکراری و شباهت آن به «سرجوخه» است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *