دانلود سریال حکم رشد قسمت اول (قسمت ۱ سریال حکم رشد)

پخش انلاین و دانلود سریال حکم رشد قسمت اول (قسمت ۱ سریال حکم رشد) تلوبیون امشب شنبه 17 اردیبهشت 1401 را در این صفحه ببینید.

پخش انلاین و دانلود سریال حکم رشد قسمت اول (قسمت ۱ سریال حکم رشد) تلوبیون امشب شنبه 17 اردیبهشت 1401 را در این صفحه ببینید.

دانلود سریال حکم رشد قسمت اول

سریال حکم رشد به کارگردانی حسن لفافیان یکی از جدیدترین کارهای تلویزیونی بوده که از شبکه سوم سیما در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر روی آنتن رفته که مورد توجه قرار گرفته است سریال پلیسی و با همکاری نیروی انتظامی تولید شده است این مجموعه در ۳۰ قسمت قرار است از شبکه صدا و سیما پخش شود که قسمت اول آن بر روی آنتن رفت درام پلیسی که به موضوعات اجتماعی و فرهنگی می‌پردازد.

در این سریال هنرمندان شناخته شده همچون ثریا قاسمی و مجید سعیدی و شهین تسلیمی و حمید ابراهیمی بازی تا ترکاشوند و مه لقا باقری بازی میکنند

مشاهده کنید

قسمت اول این سریال به مسائل امنیت اخلاقی و اجتماعی می پردازد که نقش پلیس در تامین امنیت را به تصویر میکشد.

سریال «حکم رشد»، در ژانر پلیسی و خانوادگی است و نقطه قوت این سریال توجه به مسائل روز جامعه و اهمیت ویژه‌ای است که به حفظ ارزش‌های خانواده داده شده است و در جزییات داستان این سریال به مفاهیمی همچون حفظ حرمت والدین در خانواده، توجه به شرعیات، ارزش‌های اخلاقی و انسانی و فرهنگ ایرانی و اسلامی به خوبی توجه شده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *