دانلود و پخش انلاین سریال حکم رشد قسمت

دانلود سریال حکم رشد قسمت ۲۵ (بیست و پنجم 25) تکرار بازپخش

دانلود سریال حکم رشد قسمت ۲۵ (بیست و پنجم 25) امشب شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تکرار بازپخش سریال حکم رشد با کیفیت اصلی را در این صفحه ببینید.

دانلود و پخش انلاین سریال حکم رشد قسمت

سریال حکم رشد قسمت ۲۵

با توجه به اقبال مخاطبین از مجموعه، در آخر نتیجه آن می‌شود که ما در مبدل نمودن آن نوع نگاه به نگاهی قابل درک تر و مردمی تر توانسته وسعی ما در سه دفعه بازنویسی فیلمنامه بی اثر و سطحی نبوده.

در کل جذابیت متن وی برای من در درجه دوم مهم بوده است و اولویت من فقط بیان یک داستان کامل و مردم پسند می‌باشد، که در مرحله های گوناگون بازنویسی و تولید به آن دست پیدا نمودیم.

ضمن تشکر از همراهی آقای فرجی تهیه کننده گرامی مجموعه، که این اجازه را به ما داد تا بتوانیم به یک متن بسیار عالی و خوش ریتم دست پیدا کنیم.

چه اندازه با تنش های پر استرس و بحث دو برادر یکی پلیس و آن دیگری مجرم در فیلمنامه موافق هستید و آیا این موضوع لازمه داستان بوده است؟
آیا نمی توانست داستان اندکی ملایم‌تر جلو برود؟

این بازگو کنم که نکاتی که بیان نمودید در متن اول بسیار آزار دهنده بوده است و از طرفی ما را نگران نموده بود، ولی با متغیر شدن در نگاه کلی اثر به این نوع رفتار و مواجه شدن دو برادر و دور نمودن تنش های بی ربط و متغیر شدن ساختاری کنش ها که خیلی تکراری و بازنویسی متن های پیشین نویسنده بوده است، ما را به سویی کشاند که فیلمنامه با وجود عقلانیت کامل تری نوشته و مخاطبان را نه فقط پس نزند بلکه درگیر داستان روایت و کاراکترهای قابل باور نماید که این حاصل یک تفکر و سعی سه ماهه بوده است و می‌توانم بگویم از چهره هایی که در این موضوع من را یاری نموده اند سپاسگزاری نمایم

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *