دانلود قسمت دوازدهم سریال حکم رشد قسمت ۱۲ (قسمت 12)

دانلود و پخش آنلاین قسمت دوازدهم سریال حکم رشد قسمت ۱۲ (قسمت 12) تکرار و بازپخش سریال حکم رشد همراه با لینک دانلود را در این صفحه ببینید.

دانلود قسمت دوازدهم سریال حکم رشد قسمت ۱۲ (قسمت 12)

قسمت دوازدهم سریال حکم رشد

در سریال حکم رشد به نوعی ساختار شکنی مضمونی در یک فعالیت پلیسی ایجاد شده که تعلیق آفرینی و گره‌گشایی های آن بیشتر از آنکه بر موقعیت های دراماتیک پلیسی استوار باشد بر بحث و جدال های خانوادگی بیان شده است ودست به نوعی آشنا زدایی در این عرصه نهاده است.

ازاین رو مجتبی فلاحی در کاراکتر پلیس داستان، فعالیت سختی مقابل رو دارد.
باید از یک طرف اقتدار پلیسی خودش را حفظ نماید و از طرفی دیگر در مقابل پسر بزرگ خانواده، پدر و باجناق و همسر و شاخص تر از تمامی اینها برادر، شرط برادری و خانوادگی را به جای آورد.

✅همچنین ببینید دانلود همه قسمت های سریال حکم رشد

از این حیث بیشتر از آنکه در کسوت پلیس و سرهنگ نیروی انتظامی مشاهده کنیم بیشتر به چشم یک مرد خانه و خانواده نگاه می‌کنیم و همین خصوصیت نیز به حس همدلی و همسویی بیشتر بیننده به وی کمک نموده و به دل نشسته است.
می‌توان گفت که دیگر پلیسی می باشد که به جای اینکه ترس در بیننده به وجود آورد، احساس امنیت به وجود می آورد و خصلت ها رفتاری و مرام تعهدی که نسبت به خانواده اطرافیان دارد کاراکتری از یک پلیس ایرانی را به نمایش گذاشته است.

حکم رشد قصه خودش را ساحت درستی از ژانر جای داده است.

قسمت 12 را مشاهده نمایید

در داخل مناسبت های خانوادگی و گره زدن نبرد میان خیر و شر در جدال دو برادر.
موقعیتی که با اینکه به روانشناسی بیننده ایرانی، می‌تواند بیننده را با جر و بحث ها و فراز و نشیب های خود همراهی نموده و عطف و احساس های آنان را به روح داستان پیوند نموده و برانگیخت.

برخلاف فضایی که سعی شده در پیام آقای نعمت‌الله منتقل شود که انگار ماجرا به یک اختلاف محتوایی و یا اعمال خرده فرمایشات سازمانی برمی‌گردد، باید بگویم ما اتفاقاً هم در مورد این سریال و هم در مورد «زمین گرم» و «برادر جان» با آقای نعمت‌الله هیچ گاه به اختلاف جدی برنخوردیم و ایشان برخلاف تصویر بیرونی‌شان، همیشه با حرفه‌ای‌گری مثال‌زدنی، اصلاحات احتمالی گروه و سازمان را پذیرفته و اعمال کرده است و به همین جهت، معمولاً سریال‌هایش از جمله همین دو سریال مذکور، هیچ ممیزی‌ای ندارد. اما ماجرای کیفیت کارگردانی مساله‌ای مجزاست و مستقیماً به مسئولیت ما در برابر بیت‌المال و هزینه‌ای که برای سریال شده برمی‌گردد.

خدا را شکر آقای فرجی تهیه‌کننده سریال فرد باسابقه و شناخته شده و با کارنامه‌ای است و سال‌ها در مسند مدیریت گروه فیلم و سریال و مدیریت شبکه‌های مختلف حضور داشته‌اند. بنابراین حضور ایشان در کار، دلگرمی بزرگ ما بوده و هست. بدیهی است در تعامل با چنین تهیه‌کننده‌ای، نمی‌شود دستوری و از بالا به پایین برخورد کرد. به ویژه که موضوع مهمی مثل انتخاب کارگردان در میان باشد.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا