دانلود قسمت ۱۳ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت سیزدهم

دانلود قسمت ۱۳ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت سیزدهم همراه پخش انلاین سریال از سرنوشت قسمت 13 فصل چهارم در 26 فروردین 1401 را در این صفحه ببینید.

دانلود قسمت ۱۳ سریال از سرنوشت ۴

سریال از سرنوشت یکی از سریال‌های محبوب تلویزیونی بوده که به علت استقبال گسترده از این سریال کارگردانان تصمیم گرفت فصل‌های بعدی آن را تولید کند.

آقای محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان کارگردان های این سریال بوده که توسط سارا خسروآبادی و روح الله صدیقی نویسنده شده است.

برای دیدن قسمت 13 این سریال اینجا را ضربه بزنید

فصل اول از سرنوشت در سال ۱۳۹۸ بر روی آنتن شبکه دوم سیما رفت و در سه فصل و هفتاد و دو قسمت پخش شده است فصل چهارم این مجموعه در فروردین ۱۴۰۱ از ماه رمضان بر روی آنتن رفته است.

دانلود همه قسمت های سریال از سرنوشت

داستان این سریال درباره سهراب و هاشم بوده که در دوران کودکی در بهزیستی زندگی کرده و بزرگ می‌شوند و سرنوشت آنها با داستان های جذاب و جالبی همراه خواهد شد هاشم با هنرنمایی دارا حیایی پسر امین حیایی و سهراب با درخشش کیسان دیباج توانسته ام خیلی خوب از عهده این نقش را بر بیایند و مورد توجه مردم قرار بگیرند به شما پیشنهاد می کنیم که چه قسمت هایی جدید این سریال را در این صفحه ببینید.

دانلود قسمت ۱۳ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت سیزدهم
دانلود قسمت ۱۳ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت سیزدهم

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *