دانلود قسمت ۵ فصل ۳ سریال پوست شیر (پوست شیر قسمت پنجم فصل سوم)

قسمت 5 فصل 3 سریال پوست شیر را در این صفحه اماده کرده ایم که میتوانید دانلود و تماشا کنید این سریال از سریالهای پر بیننده شبکه نمایش خانگی بوده که توانسته طرفداران زیادی را به دست اورد در قسمت 5 فصل 3 سریال پوست شیر پلیس به دنبال یافتن قاتل ساحل است اما هنوز آثاری از او وجود ندارد نعیم و پلیس در فصل جدید پوست شیر سر نخ های بیشتری را از قاتلا پیدا میکنند.

دانلود قسمت ۵ فصل ۳ سریال پوست شیر (پوست شیر قسمت پنجم فصل سوم)

دانلود قسمت ۵ فصل ۳ سریال پوست شیر

دانلود با لینک مستقیم

شاید از زمان رونق سریال های خانگی در ایران، هیچ سریالی نتوانست به چنین جایگاهی دست یابد. این موضوع در خارج از ایران بسیار پرطرفدار است و سریال هایی مانند «بازی تاج و تخت» اپیزود به اپیزود با چنین واکنش هایی روبه رو شد و مخاطبان بارها به انتقاد از سازندگان آن مثلا در قسمت ششم فصل هفتم پرداختند. دنریس به شدت مورد حمله اژدهاها قرار گرفت تا جوخه انتحاری جان اسنو را نجات دهد و معتقد بود که منطق زمانی داستان راه خود را گم کرده و اعتبار خود را از دست خواهد داد.

سریال پرطرفدار پوست شیر قسمت 21

در حال حاضر و در چند وقت اخیر سریال پوست شیر ​​توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. سریالی که فصل اول آن هشت قسمتی تماماً بر اساس الگوهای سریال های پلیسی/معمایی آمریکایی نوشته و ساخته شده است و باید گفت که در گسترش داستان و جلب نظر مردم موفق بوده است. پوست شیر ​​از ابتدای کار و در قسمت اول، منطقی درونی برای روایت خود برمی گزیند و از آن پیش می رود; منطقی که جنبه های مختلف خط داستانی این مجموعه را شکل داد و بسط و گسترش پیرنگ را در عمق و وسعت بر عهده گرفت. البته این منطق قبلا چندین بار در سریال های تلویزیونی به کار رفته است، اما شاید تجربه اجرای آن در یک سریال ایرانی در سال های اخیر برای مخاطبانش (حداقل تا اینجا) تجربه جالبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *