دانلود قسمت ۶ ششم کنسرتینو با حضور حامی و علیرضا عصار

دانلود قسمت ۶ ششم کنسرتینو با حضور حامی و علیرضا عصار

دانلود قسمت ۶ ششم کنسرتینو با حضور حامی و علیرضا عصار با کیفیت های مختلف و قیمت های مختلف را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

برنامه کنسرتینو با اجرای علیرضا اعصار در قسمت 6 میزبان حامی خواننده پاپ شده است خواننده ای که بدون شک همه او را میشناسند و سابقه زیادی در موسیقی دارد حالا حضورش در برنامه کنسرتینو باعث شد که بار دیگر مورد توجه قرار بگیرد.

کنسرتینو برنامه ای مسابقه ای و موسیقیایی بوده که به استعدادهای خوانندگی میپردازد و سعی میکند افراد باستعداد در موسیقی را معرفی کند.

همچنین بشنوید

دانلود قسمت ۵ پنجم کنسرتینو علیرضا عصار با حضور گروه سیریا

دانلود قسمت چهارم ۴ کنسرتینو علیرضا عصار با حضور میلاد درخشانی

دانلود قسمت ۲ کنسرتینو علیرضا عصار با حضور حامد بهداد

علیرضا عصار مجری این برنامه بوده که از خواننده های پرآوازه کشورمان است و آلبوم های بی شماری در کارنام هاش دارد که آلبوم “عشق الهی” از معروف ترین های او بوده که فروش بسیار زیادی در دهه هشتاد داشت.

یکی از اصلی ترین دلایل دور شدن حمید حامی از دنیا موسیقی، مشکل وی در صدایش بود. حمید حامی بعد از گذشت مدت کوتاهی متوجه شد که صدایش افت کرده و برای برطرف کردن این مشکل دست به دامن جراحی و سپس گفتار درمانی شد، درنهایت نیز توانست با موفقیت این مسیر را پشت سر بگذارد و مجددا وارد دنیای موسیقی شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *