دانلود کامل برنامه مهمونی قسمت پانزدهم ۱۵ قسمت 15

دانلود کامل برنامه مهمونی قسمت پانزدهم ۱۵ قسمت 15 با کیفیت اصلی و لینک مستقیم برنامه سریال مهمانی ایرج طهماسب را ببینید.

  • نام : برنامه مهمونی
  • موضوع : گفتگو و طنز
  • گروه سنی : کودکان و بزرگسالان
  • کارگردان : ایرج طهماسب
  • مجری : ایرج طهماسب
  • قسمت : پانزدهم – 15
  • دانلود با لینک مستقیم

دانلود کامل برنامه مهمونی قسمت پانزدهم ۱۵ قسمت 15

کهنگی محبت در افراد سالخورده و مسن همیشه ریشه دار بوده و کودکان و بزرگسالان به دنبال این چنین عشق و دوستی در برنامه های کودکانه بوده اند.

حافظه ضعیف و تعاریف و احوالپرسی های قیمه خانوم جذاب و دوست داشتنی است و گاهی باعث گیج شدن طرف مقابل میشود مثلاً در یکی از قسمت ها با توپ فوتبال به سراغ ایرج طهماسب می آید و از بازیهای تعریف می کند.

در واقع نقش های چون شخصیتی مهربان میانجی گر و در گاهی اوقات مادری با محبت را ایفا می کند
شخصیت دوست داشتنی کته یکی دیگر از عروسک های محبوب در این برنامه پرمخاطب شخصیت کتبا صدای نازنین شعبانی میباشد که لهجه گیلکی دارد و وی را خاص و تو دل برو کرده است.

دانلود همه قسمت های برنامه مهمونی

اگه چهتا حدودی کم رنگ بوده اما تاثیر خود را گذاشته و حضورش تا جایی که توانسته مهم شده.

یکی از علاقه مندی های سلفی گرفتن از با هنرمندان است و دوستان ازدواج با مردان خارجی است اما به دلیل اینکه در برابر مخاطبین زیاد دیده نشده بینندگان تلویزیونی شناخت درست و زیادی از او ندارند زیرا در مقابل چشمان مردم حضوری آنچنانی نداشته است.

خوشگله بابا که یک مگس بامزه با صدای امیر ادیب است که شخصیتی فانتزی و خیالی دارد و در واقع انسان نیست اما خیلی واقعی و پرطرفدار به نظر می رسد

هر از گاهی به عنوان مهمان به نزد ایرج طهماسب آمده و بی آزار است که با نام مگسی یا خوشگل بابا در این برنامه شناخته شده است با تکیه کلام بده بزنیم خودنمایی می کند.

از تاثیرگذارترین و مهمترین و کلیدی ترین شخصیت های برنامه مهمونی بچه است و با صداپیشگی هوتن شکیبا مشهور شده است
از همان ابتدا که حدود یکی دو ماه از پخش برنامه گذشته بود شخصیت بچه در شبکه های اجتماعی به خوبی خود را نشان داده و تکیه کلام‌های او بر سر زبان ها می چرخید.

بچه در اینجا نمادی از کودکی کار به شکلی مدرن است که درآمد خود را با گل فروشی کسب می کند.
به شدت عاشق ساندویچ ماکارونی است که غذای کودکان کارگر ایرانی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.