دانلود کامل خندوانه حمید هیراد در خندوانه یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

دانلود کامل خندوانه حمید هیراد یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ همراه با پخش آنلاین برنامه خندوانه با حضور حمید هیراد را در این صفحه ببینید.

دانلود کامل خندوانه حمید هیراد یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

دانلود کامل خندوانه حمید هیراد

برای دانلود اینجا کلیک کنید

برنامه خندوانه یکی از برنامه های رپ و پرطرفدار تلویزیونی بوده که سالهاست از شبکه نسیم پخش میشود تا به حال ۸ فصل برنامه خندوانه تولید شده است که رامبد جوان سعی کرده به برنامه تنوع دهد همانطور که می دانید روند برنامه خندوانه گفتگو محور بوده که با حضور جناب خان عروسک محبوب آیتم شادی به این برنامه اضافه می شود .

رامبد جوان برای اینکه تنوعی به برنامه خود بدهد آیتم هایی همچون قاطی بازی با حضور تعدادی از سلبریتی ها اضافه کرده است که البته استقبالی از آن صورت نگرفته و با انتقاداتی همراه شده است در این قسمت برنامه خندوانه آقای حمید هیراد خواننده سرشناس پاپ حضور پیدا کرده از حمید هیراد توانسته در سال های اخیر با آلبوم آهنگ های خود مخاطبان و طرفداران زیادی کسب کرده در برنامه خندوانه حضور پیدا کرده که بدون شک با استقبال مردم روبرو شده است اگر شما نتوانست این برنامه را مشاهده کنید به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه مشاهده کنید

او از سن شش سالگی علاقه خود را به خوانندگی نشان داد و پس از اتمام دوره هنرستان با ترانه و ترانه سرایی آشنا و پس از آن سبک سنتی را پیش برد.

پس از آن در سال 1395 بواسطه یکی از آشنایانش یکی از آثار سنتی خود را به مدیرعامل شرکت آوازی نو تحویل داد.

در اواخر سال 1395 پس از پذیرفته شدن آثارش فعالیت هنری خود را در حوزه موسیقی به صورت حرفه ای شروع کرد. اولین آهنگ حمید هیراد به نام بی تاب که در 15 اسفند ماه 95 منتشر شده بود اثری مشترک بین پازل بند، علی رهبری و آرین بهاری نیز بوده است.

این هنرمند در آثار دیگری نیز با پازل بند اجرای مشترک داشته است می توان به آهنگ دلارام اشاره کرد که در آن سال طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.