دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ باقر حسین زاده تجربه گر

دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ باقر حسین زاده تجربه گر

فیلم کامل و دانلود باقر حسین زاده تجربه گر برنامه زندگی پس از زندگی پنجشنبه 24 فروردین 1402 را به همراه بیوگرافی باقر حسین زاده تجربه گر مرگ در این صفحه ببینید.

دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ باقر حسین زاده تجربه گر

برنامه زندگی پس از زندگی یکی از برنامه معنوی شبکه چهار سیما بوده که در ایام رمضان در حوالی افطار پخش میشود باقر حسین زاده تجربه گر مرگ در قسمت 21 فصل چهارم زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و از اتفاقاتی که برایش رخ داده و مرگ را تجربه کرده صحبت کرد.

فیلم  کامل زندگی پس از زندگی ۲۴ فروردین

دانلود

حواشی برنامه زندگی پس از زندگی

«زندگی پس از زندگی» در فضایی فعالیت می‌کند که کماکان بسیاری از برنامه‌سازان و سریال‌سازان دنبال سری‌دوزی و کمتر به دنبال ایده‌های نو می‌روند. البته امسال در میانِ چند برنامه رمضانی توجه به سوژه و ایده‌پردازی دیده می‌شود اما رویِ‌هم رفته کارِ خارق‌العاده‌ای از آب درنیامده است. بهشت که ترجمه فارسی آن فردوس یا باغ‌های سرسبز است، یکی از پرکاربردترین کلمات در قرآن است. به طوری که ۲۵۰ تا ۳۰۰ آیه قرآن دارای عباراتی نظیر جنة، جنان یا جنات است. در روایات شیعه و سنی هم به این موضوع مکرراً اشارات زیادی شده است.

دانلود کامل زندگی پس از زندگی ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ باقر حسین زاده تجربه گر

اما دلیل موافقت با این برنامه این است که مسئله امروز ما و بسیاری جوامع دیگر، معنای زندگی است و در پاسخ به این سوال که معنای زندگی چیست و از کجا می‌آید، تعیین تکلیف با مرگ و جهان پس از آن بسیار بسیار مهم و تاثیرگذار است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل زندگی پس از زندگی حسن حکیمیان

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی

فیلم کامل زندگی پس از زندگی شاهپور سعدی نژاد

بزرگترین آفت پیش‌روی رسانه‌ها خصوصاً صداوسیما همین تکرار و نرفتن به سمت خلاقیت و نوآوری است. پخش نوستالژی با روش‌های تکراری برنامه‌سازی متفاوت است؛ یعنی در واقع تکرار برنامه‌ها و سریال‌های خاطره‌انگیز حتی برای مخاطب جذابیت هم دارد اما سوژه و روش تکراری برنامه‌سازی مخاطب را نسبت به آنتنِ تلویزیون ناامید می‌کند.ی» باعث احیای باور به غیب می‌شود. باور به غیب عنصر تعیین‌کننده‌ای است و تمام معادلات را در زندگی شما تغییر می‌دهد.‌ فرق دارد که شما عمیقاً باور داشته باشید که جهانی پس از این آن‌گونه که فرستادگان خدا بیان کرده‌اند وجود دارد یا نه!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *