دانلود کامل سریال بی همگان قسمت ۲۸ | قسمت بیست و هشتم 28

دانلود کامل سریال بی همگان قسمت بیست و هشتم [ اینترنت رایگان ] قسمت 28 سریال بی همگان قسمت ۲۸ امشب سه شنبه 10 آبان 1401 را در این صفحه ببینید.

دانلود کامل سریال بی همگان قسمت ۲۸ | قسمت بیست و هشتم 28

سریال بی همگان از سریالهای شبکه سوم سیما بوده که هر شب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه بر روی آنتن میرود سریالی که توسط بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی به صورت مشترک کارگردانی شده تهیه کنندگی آن را مهران مهام برعهده دارد

داستان سریال درباره کاراکتری به نام امیرعلی بوده که مدتی در زندان بوده است و بعد از آزاد شدن از زندان تلاش می‌کند که سالهای زندان بودنش را جبران کند و یک زندگی جدید را برای خود بسازد اما وقتی که از زندان بیرون می آید اتفاقاتی برای او رخ می دهد که نمیتواند به مقصود خود برسد و مشکلاتی بر سر راهش به وجود می آید او عاشق دختری به نام الناز است موانع زیادی را در مسیر خود میبیند .

سریال بی همگان قسمت بیست و هشتم

مهدی سلطانی بازیگر اصلی این سریال بوده و محمد صادقی و میترا رفیع دیگر بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند تا به حال ۲۸ قسمت از این سریال پخش شده که به شما پیشنهاد می کنیم اگر این قسمت را ندیده ای در این صفحه مشاهده کنید.

بهرنگ توفیقی یک دهه پیش و با سریال کمدی «مسیر انحرافی» به مخاطبان تلویزیون معرفی شد و بعدتر جایگاه خودش را به عنوان یک کارگردان صاحب سبک با سریال هایی هم چون انقلاب زیبا، پشت بام تهران، زیر پای مادر، پدر و این اواخر با افرا تثبیت کرده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *