دانلود کامل سریال بی همگان قسمت ۲۶ | قسمت بیست و ششم 26

دانلود کامل سریال بی همگان قسمت بیست و ششم [ اینترنت رایگان ] قسمت 26 سریال بی همگان قسمت ۲۶ امشب یکشنبه 8 آبان 1401 را در این صفحه ببینید.

دانلود کامل سریال بی همگان قسمت ۲۶

طبیعتاً «قصه » در ساخت آثار نمایشی حرف اول را می زند و این کشش داستان و تعلیق ها است که یک سریال نمایشی و حتی اثر سینمایی را به اقبال می رساند و در ادامه ساختار اثر است که می تواند گوشه ای از این رمز موفقیت باشد اما پیام کار، نکته ای در ذیل مطلب است که در اولویت هدف از ساخت کار  محسوب می شود.

دانلود کامل سریال بی همگان قسمت ۲۶ | قسمت بیست و ششم 26

در خلاصه داستان این سریال که با قلم سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور نوشته شده آمده است: «امیرعلی پس از آزادی از زندان در تلاش است تا سال‌های از دست رفته را جبران کند و زندگی تازه‌ای را برای خود بسازد، اما سرنوشت شرایط دیگری را برای او رقم می‌زند و او برای رسیدن به خوشبختی ناگزیر است تا با مشکلات بزرگتری دست و پنجه نرم کند و …»

دبرای دانلود و تماشای قسمت ۲۶ سریال بی همگان اینجا را را ضربه بزنید

تاکنون 25 قسمت از این سریال روی آنتن شبکه سه رفته است و براساس نشانه‌ها، انتظار می‌رفت «بی‌همگان» پس از مدت‌ها نام یک سریال تلویزیونی را سر زبان‌ها بیندازد. چند عامل دست به دست هم داد و مانع از رقم خوردن این اتفاق شد. شرایط عمومی جامعه و نیز مصاحبه اخیر سعید جاللی درباره ممیزی‌ها، دو عامل فرامتن در این باره هستند. فارغ از این، «بی همگان» از برخی ایده‌های تکراری هم لطمه خورده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *