دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۴ چهارم (قسمت 4 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۴ چهارم (قسمت 4 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۴ چهارم (قسمت 4 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

قسمت 4 سریال حبیب امشب پخش شد و کسانی که ندیدند در این صفحه تماشا و یا دانلود کنند ما لینک های دانلود قسمت 4 سریال حبیب را در این صفحه درج کرده ایم.

دانلود قسمت 4 سریال حبیب


سریال حبیب یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی بوده که هر شب ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش میشود.

در این سریال بازیگران سوریه ای و ایرانی بازی می کنند.

داستان سریال حبیب

داستان سریال درباره اشغال سوریه توسط داعش است که نیروهای امنیتی ایران تلاش میکند تا این کشور را از چنگال داعش نجات بدهند.

سریال حبیب را می توان تنها سریال تلویزیونی عنوان کرد که به موضوع داعش و اشغال سوریه می پردازد.

تهیه کننده این سریال می‌گوید ما سعی کردیم که داستان عاشقانه ای در کنار جنایات داعش به تصویر بکشانیم که خانواده ها نیز بتوانند این سریال را ببینند و از خشونت آن کم شود.

کارگردان سریال حبیب می گوید به تصویر کشاندن جنایات داعش بدون شک خشونت سریال و داستان را بالا می‌برد و ما چاره‌ای جز نشان دادن حقایق نداشتیم.

این سریال به سفارش صدا و سیما و مرکز بسیج صدا و سیما ساخته شده است جود سعید یکی از کارگردان‌های این سریال می باشد که اهل سوریه است و اولین تجربه همکاری اش با کارگردانان ایرانی را کسب می کند.

وی سپس بیان کرد: عمده تصویربرداری سریال «حبیب» در کشور سوریه شهر دمشق، منطقه داریا ‌انجام گرفته است. یک بخش جزئی هم در ایران داشتیم و حدود ۱۰ روز تصویربرداری مان در ایران زمان برد که خانم سوگل طهماسبی نقش همسر حبیب را بازی کردند. صحنه های مربوط به ایران را آقای احمد کاوری کارگردانی کردند، البته ایشان مشاور هنری پروژه هم هستند. در مجموع تصویربرداری مان در کشور سوریه ۸ ماه زمان برد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *