دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۲۳ (مهمانی قسمت 23)

دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۲۳ (مهمانی قسمت 23)

قسمت 23 مهمونی منتشر شد در قسمت 23 عروسک جدیدی معرفی میشود که دوست دختر پشه است و بدون شک میتواند خنده را بر روی لبان شما جاری کند در این قسمت ایرج طهماسب سورپرایزهای ویژه ای برای مخاطبانش دارد و عروسک جدید و جذابی را به نمایش میگذارد.

دانلود کامل سریال مهمونی قسمت ۲۳ (مهمانی قسمت 23)

اگر شما هم از علاقمندان به برنامه عروسکی مهمونی هستید در این صفحه میتوانید قسمت 23 را دانلود و تماشا کنید.

سریال مهمونی قسمت ۲۳

دانلود با لینک مستقیم

شخصیت های عروسکی جدید و متفاوتی در این مجموعه جدید به کار رفت. چند نفر از صداپیشگان از جمله هوتن شکیبا، کاظم سیاحی و سهیل مستجابیان در این مجموعه صداپیشگی کرده‌اند. این مجموعه 30 قسمت بود.

«مهمونی» ایرج طهماسب در سالی که گذشت توانست رضایت مخاطب عام را جلب کند، بر این اساس پس از مدتی توقف، زمزمه های تولید سری جدید این برنامه برای سال 1403 به گوش می رسد. مجموعه «مهمونی» جدیدترین برنامه ای است که ایرج طهماسب از ابتدای امسال در شبکه نمایش خانگی اجرا و کارگردانی‌اش را بر عهده گرفت و به سبک مجموعه‌های عروسکی خود شخصیت‌های تازه‌ای را خلق کرد. این برنامه در خلاء عروسک های محبوب تلویزیونی، به سرعت با مخاطب کودک و بزرگسال ارتباط برقرار کند و مانند «کلاه قرمزی» یک برند شود.

آقای طهماسب جدیدا به خانه جدید نقل مکان کرده و در همسایگی منزل جدیدش یک سالن عروسی قرار دارد. شخصیت‌های عروسکی جدیدی که اکثر آن‌ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق‌های متفاوت و جذابی را رقم می‌زنند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *