دانلود کامل سریال کتونی زرنگی قسمت ۱۰ دهم با لینک مستقیم

دانلود کامل سریال کتونی زرنگی قسمت ۱۰ دهم با لینک مستقیم

دانلود کامل سریال کتونی زرنگی قسمت ۱۰ دهم با لینک مستقیم

قسمت 10 سریال کتونی زرنگی امشب پخش شد سریال طنز تلویزیونی که تنها سریال کمدی این شب های تلویزیون میباشد سریال کتونی زرنگی در قسمت دهم بوده که میتوانید در این صفحه دانلود و تماشا کنید.

سریال کتونی زرنگی قسمت ۱۰ دهم

«کتونی زرنگی» از دوره مرتضی میرباقری معاون سیمای وقت به چالش و حاشیه کشیده شد. بهمن ماه همان سال ۹۸ میرباقری در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود که این سریال صلاحیت پخش ندارد و درباره تکلیف سریال «کتونی زرنگی» گفته بود «این سریال توسط سیمافیلم بررسی شد و ما آن را به دلیل برخی ایرادات محتوایی سریال در اختیار حوزه نظارت سازمان هم قرار دادیم. متفقا بیان شد ایرادات محتوایی و کیفی در سریال وجود دارد و صلاح نیست این سریال در این ایام روی آنتن برود.»

تا قبل از دیدن این سریال، دو جریان خبری در مورد آن در رسانه‌ها وجود داشت. اول این‌‎که علت توقیف این سریال به پُست نامربوط کارگردان در اینستاگرامش مربوط است و دوم این‌که طبق نظر معاون سیما و کارشناسان تلویزیون، کیفیت محتوایی و ساختاری «کتونی زرنگی» به قدری نازل و سطحی است، که شانیت پخش در رسانه ملی را ندارد!.

خود ملاقلی‌پور اما در این مدت دائم پیگیر پخش سریالش بود و برای پخش سریالش تلاش و با مدیران در تعامل و رایزنی بود. این تعامل با تلویزیون را بر قرار کند. سال گذشته یعنی در اسفند ماه ۱۴۰۰ در ایام نزدیک به نوروز نام «کتونی زرنگی» به عنوان یکی از گزینه‌های نوروزی تلویزیون مطرح و گمانه زنی‌های مختلفی توسط برخی رسانه‌ها رقم خورد. سپس خود ملاقلی پور از رایزنی‌ها و مذاکره‌های جدید با مدیران صداوسیما و از تعاملات جدید برای مسیر پیش رو در پخش این سریال خبر داد و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «همین که مدیریت جدید صداوسیما و مدیران همراهش با هنرمندان وارد تعامل و گفتگو شده‌اند برای بنده نقطه امید است و بسیار دلگرم کننده خواهد شد که گره‌ها با بزرگواری و حسن نیت حل و فصل گردد»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *