دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۶۰ و آخر و پایانی (تلوبیون)

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت آخر و پایانی ۶۰ (تلوبیون)

قسمت آخر سریال گیلدخت پخش شد و داستان این سریال به پایان رسید در قسمت آخر میرزا تقی توسط آصف میرزا به قتل رسید و گلنار نیز به جایگاه اول خود در عمارت دست یافت آصف میرضا به همراه یارانش توسط مظفرالدین شاه به یکی از شهرهای دور افتاده تبعید شد که دیگر علیه او اقدام به کودتا نکنند از سوی دیگر اسماعیل بعد از گذشت  سهماه دوری از گلنار مجدداً به نزد او بازگشت.

دانلود قسمت 60 سریال گیلدخت را در این صفحه ببینید سریالی که به قسمت آخر و پایانی خود رسیده است و علاقمندان به این سریال میتواند قسمت 60 را در این صفحه تماشا کنند.

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۶۰ و آخر و پایانی (تلوبیون)

سریال گیلدخت در یک سال اخیر توانست بیننده های زیادی را به دست آورد و از بهترین سریالهای صداوسیما محسوب میشد در قسمت قبلی تقی خان واقعیت ها را برملا کرد و گفت که آصف میرزا فرزند میرزا رضا بوده که عمه اش این واقعیت را کتمان کرده است.

سریال گیلدخت قسمت ۶۰

[قسمت 60 نسخه 1080p]

[720p]

[480p]

[لینک کمکی]

آصف میرزا نیز بعد از اینکه فهمید عمه اش او را فریب داده اقدام به کشتن او کرد.

حالا در قسمت 60 میتوانید ادامه داستان را مشاهده نمایید قسمتی که امشب جمعه 12 خردادماه پخش شد.

محمدرضا شفیعی تهیه کننده رسمی «گیلدخت» درباره نقاط قوت و ضعف این سریال و تجربه کاری خود در این مجموعه و تماس‌های دریافتی واحد ۱۶۲ صداوسیما از سوی مخاطبان گفت: امروز در واحد ۱۶۲ توانستم با حدود ۱۵ نفر صحبت کنم، برایم جالب بود که از هر طیف سنی از نقاط مختلف کشور تماس می گرفتند. خاصیت هر اثر هنری برای مخاطبان این است که به زعم خودش ببیند و دوست داشته باشد.

محمدرضا شفیعی تهیه کننده «گیلدخت» درباره نقاط قوت و ضعف این سریال و تجربه کاری خود در این مجموعه و تماس‌های دریافتی واحد ۱۶۲ صداوسیما از سوی مخاطبان گفت: امروز در واحد ۱۶۲ توانستم با حدود ۱۵ نفر صحبت کنم، برایم جالب بود که از هر طیف سنی از نقاط مختلف کشور تماس می گرفتند. خاصیت هر اثر هنری برای مخاطبان این است که به زعم خودش ببیند و دوست داشته باشد.

گیل دخت سریالی درام در بستر تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی است که از شبکه یک سیما در حال پخش است. این سریال دو روز در هفته، روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه یک سیما در ساعت 22:15 دقیقه پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ١4٠٢ روی آنتن خواهد بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *