دانلود کامل فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 (رایگان) با حامد آهنگی

دانلود کامل فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ (رایگان) و لینک مستقیم دانلود فیلم سینمایی چند میگی گریه کنی 2 با بازی حامد آهنگی را در این صفحه ببینید.

دانلود کامل فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 (رایگان) با حامد آهنگی

دانلود کامل فیلم چند میگیری گریه کنی ۲

فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی به کارگردانی شاهد احمدلو که در سال ۱۳۸۴ تولید شد فصل دوم آن نیز برای سال ۱۴۰۱ تولید شده که اکران آن در ۲۸ اردیبهشت صورت گرفته و مورد استقبال قرار گرفته است.

حضور بازیگران شناخته شده در فصل دوم چند میگیری گریه کنی باعث شده که علاقه مندان به این فیلم سینمایی بیشتر باشد .

حضور حامد آهنگی یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در این فیلم رخ داده است .

دانلود کامل فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 (رایگان) با حامد آهنگی

داستان فیلم درباره‌ی یک پیرمرد ثروتمند می باشد که تصمیم دارد قبل از اینکه فوت کند مراسم ختم خود را مشاهده کنند به همین دلیل جوانی با بازی ابوالفضل پورعرب را استخدام کرد تا بتواند گروهی را برای گریه کردن در مراسم تشییع اش جمع‌آوری کرده و فیلمبرداری نماید و این فیلم را برای فرزندان خود در خارج از کشور بفرستد .

حالا بعد از گذشت ۱۵ سال تهیه‌کننده این مجموعه آقای حسن توکلی و تصمیم گرفته فصل دوم آن را هم تولید کند حضور حامد آهنگی در این فیلم سینمایی می‌تواند یکی از نکات مهم می باشد که به فروش این فیلم کمک شایانی خواهد شد همچنین حضور بازیکن سابق پرسپولیس به نام آقای اشپیتیم آرفی که چند سالی است در عرصه بازیگری سینمای ایران فعالیت دارد از نکات کات جالب توجه فیلم سینمایی میباشد.

دانلود کامل فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 (رایگان) با حامد آهنگی

این فیلم در واقع تلنگری به مخاطب است و مانند همه فیلم‌های دیگر با خیر و خوشی به پایان می‌رسد. چند می‌گیری گریه کنی روایت یک پیرمرد است که می‌خواهد مراسم کفن و دفن و تشییع خود را قبل از فرا رسیدن مرگش ببیند که در جریان و تدارک مراسم اتفاقاتی رخ می‌دهد که منجر به ازدواج دو جوان می‌شود. این فیلم در ابتدا با مرگ آغاز می‌شود و با جشن و پایکوبی پایان می‌یابد، واقعیتی که در بیشتر فیلم‌های ایرانی رخ می‌‌دهد.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.