کلیپ شاد تبریک روز مادر 1401 به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ

کلیپ جدید تبریک روز مادر 1401 به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ را درا ین صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

هر چند همه ادیان الهی مقام ارزشمندی برای مادر قایلند و به او احترام می‌گذارند، ولی اسلام بیش از دیگر مکاتب به این مسئله توجه نموده و به مادر عظمت بخشیده است. حقوقی را که اسلام برای مادران مشخص کرده، بسیار فراتر ازحقوقی است که برای دیگران حتی پدر قایل شده است؛ چرا که مادر مربی انسان ودر حقیقت پرورش دهنده جامعه است و اوست که می‌تواند فرد و جامعه را به سعادت برساند و یا به شقاوت و بد بختی بکشاند. در اینجا لازم است تا جایگاه مادر را به طور فشرده و خلاصه از منظر قرآن و احادیث اسلامی بررس کنیم:

کلیپ شاد تبریک روز مادر ۱۴۰۰ به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ

کلیپ جدید تبریک روز مادر

با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا در کشورمان جشن های مختلفی برای روز زن و روز مادر برگزار میشود و بسیاری از مردم ایران به دیدار مادران خود رفته و از آنها تجیل و تقدیر میکنند.

دانلود

فاطمه (س) دختر محمد مادر ائمه (ع) دختر رسول خدا (ص) از همسر اولش خدیجه دختر خویلد رضی الله عنه است. خداوند متعال از او راضی باشد. فاطمه در روز جمعه بیستم جمادی الثانی در سال پنجم پس از اعلام رسالت نبوی که مطابق تقویم مسیحی با سال 615 مطابقت دارد، در مکه به دنیا آمد.

5 کلیپ روز مادر مبارک جدید و خفن و شاد ۱۴۰۱ برای استوری و وضعیت واتساپ

او تنها 18 سال 75 روز داشت که تنها چند روز (برخی می گویند 75) پس از وفات پدر بزرگوارش (ص) در مدینه درگذشت: پیامبر (ص) در 28 صفر / 28 مه بر اساس تقویم میلادی مسیحی از دنیا رفت. ، یا بیست و پنجمین بر اساس تقویم ژولیانی همان سال.

دانلود

مسلمانان سنی معتقدند که فاطمه کوچکترین دختر آنها بود، در حالی که مسلمانان شیعه معتقدند که فاطمه تنها دختر این زوج بود. شوهر فاطمه، علی چهارمین خلفای راشدین و اولین امام شیعیان بود.

متن تبریک روز مادر

ڪنار مـــــــادر ڪه باشى

فصل ســـــــردى

به نام زمستان

وجــــــود

نخــــــواهد داشت…

روز مادر گرامی باد

کلیپ شاد تبریک روز مادر ۱۴۰۰ به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ

متن زیبا و پیام تبریک روز مادر

در گلستان ادب آموزگارم مادر است

بعد رب العالمین پروردگارم مادر است ،

در رفاقت قهرمانم مادر است…

اس ام اس تبریک روز مادر

بی محبت مادر یک قنات بی آبم

مثل راه بی مقصد مثل عکس بی قابم

بی محبت مادر از شکوفه ها دورم

یک کبوتر بی بال یک چراغ بی نورم

بی محبتِ مادر چون لبان بی لبخند

ساکتم و غمگینم مثل بلبلی در بند

بی محبت مادر در دلم صفایی نیست

از بهار در قلبم هیچ رد پایی نیست..

همچنین ببینید متن و پیام تبریک روز مادر مبارک

کلیپ شاد تبریک روز مادر ۱۴۰۰ به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ

مادر . . .

هماننده سوره ای از ” قرآن ” است . . .

که هیچ کس حتی . . .

نمیتواند . . .

مانندش را برایت . . .

بیاورد

کلیپ شاد تبریک روز مادر ۱۴۰۰ به مادرم برای استوری و وضعیت واتساپ

کلمه مادر به اشکال مختلف، به صورت جمع و مفرد مانند : «ام» (4) و «والدتی» (5)، «امّ موسی» (6)، «والدات» (7) و «امهات» (8) و امثال آن فراوان در قرآن آمده است. هم چنین مادر و پدر به هیئت تثنیه مانند «والدین» ( 9)، و «ابوی» (10) مکرر در این کتاب آسمانی به کار رفته است. اگر با دقت در این موارد نگاه کنیم، می‌بینیم که خداوند در هر یک از آن آیات، با عظمت و بزرگی از مادر یاد کرده و به نوعی از مقام او تمجید نموده است. چرا که وحی و الهام مستقیم خدا به مادر موسی، اظهار ارادت ونیکویی عیسی به مادر، بیان زحمات و رنج‌های مادر در قرآن کریم و همچنین دستور حق تعالی به احسان و نیکی نسبت به پدر و مادر، همه گواه بر رفعت جایگاه مادر است. خدای تعالی در سوره لقمان (11) و احقاف پس از توصیه به احسان والدین، تحمل رنج وزحمت های مادر را بیان می‌کند و می فر ماید : «مادرش او (فرزند) را با ناراحتی حمل می‌کند و با ناراحتی بر زمین می‌گذارد و دوران حمل و از شیر بازگرفتنش سی ماه است تا زمانی که به کمال ورشد برسد وبه چهل سالگی بالغ گردد.»(12)

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *