داکتر نادر عالمی کیست و ماجرای قتل دکتر نادر عالمی

داکتر نادر عالمی کیست و ماجرای قتل دکتر نادر عالمی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

داکتر نادر عالمی کیست و ماجرای قتل دکتر نادر عالمی

داکتر نادر عالمی کیست

دکتر عالمی یکی از روانشناسان و پزشکان سرشناس افغانی بوده که در مزار شریف توسط افراد ناشناس ربوده شده و بعد از مدتی کشته شده است .

دکتر عالمی بیش از ۴۰ سال در بخش روان درمانی فعالیت داشت ذبیح الله نورانی مسئول فرهنگی دولت طالبان به خبرنگاران گفت دکتر عالمی به قتل رسیده و صبح امروز جمعه ۲۸ عقرب جسد او به خانواده‌اش تحویل داده شد .

داکتر نادر عالمی کیست و ماجرای قتل دکتر نادر عالمی

دکتر عالمی متخصص روان شناسی چندی پیش در مزارشریف ربوده شد و ربایندگان به خانواده اش گفته بودند برای آزادی او باید ۷۰۰ هزار یورو بدهند تا آزادش کنند اما خانواده او چه مبلغی را نتوانستند فراهم کند و طالبان نیز قول رهایی و آزادی او را به خانواده اش داده بود اما در نهایت ربایندگان او را به قتل رساندند.

دکتر عالمی ۶۷ سال سن داشت و بیش از چهل سال طبابت می کرد گفتنی است ایشان علاوه بر کار در شفاخانه حوزوی ابوعلی سینای بلخی دارای یک بیمارستان شخصی در مزارشریف بود.

داکتر نادر عالمی کیست و ماجرای قتل دکتر نادر عالمی

به نوبه خود افغانستان انترنشنل گفته است که شاهدان عینی می‌گویند ربایندگان 7 نفر بودند و پرچم طالبان در موتر آنان نصب بود. طالبان هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده‌اند.
پیش از این رسانه‌ها گفته بودند که داکتر نادرعالمی اولین روانپزشک افغان بود که در دهه 1990 کمک حرفه ای خود را به طالبان ارائه کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *