دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدرش به کما رفت +عکس

دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدرش به کما رفت جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

در ماه های گذشته انقد خبرهای قتل دختر توسط پدر را در کشورمان شنیدیم که متاسفانه برایمان عادی شده است!

ابتدا قتل رومینا اشرفی با داس پدرش شوک بزرگی به مردم داد اما کم کم خبرهای مشابه دیگر باعث شد که این اخبار برای مردم عادی شود و واقعا جای تاسف دارد.

امروز خبری دیگر از استان لرستان منتشر شده است که یک پدر خشمگین با پتک به جان دختر خود افتاده است!

دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدرش به کما رفت

خشونت خانوادگی این بار گریبان دختر بیست ساله کوهدشتی را گرفت. بار دیگر یک دختر جوان قربانی خشم ناگهانی پدرش شده و حالا روی تخت بیمارستان با مرگ دست وپنجه نرم می کند. این دختر بیست ساله در دعوایی خانوادگی با ضربه پتک به سرش به حالت کما رفت.

دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدرش به کما رفت +عکس

پدر این خانواده قصد داشت پس از کشتن دخترش، همسرش را نیز به قتل برساند اما صدای فریاد کمک این زن مانع یک جنایت دیگر شد. با این حال پدر خانواده وقتی دید که موفق به قتل همسرش نمی شود با قرص برنج به زندگی خود پایان داد.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از شهروند، ساعت ٥ صبح روز سه شنبه بود. صدای فریاد یک زن در خانه ای در کوهدشت همسایگان را وحشت زده کرد. زن میانسالی فریاد می زد و از مردم کمک می خواست. آن خانه در پشت مسجد امیرالمومنین کوهدشت خبر از جنایت می داد. با حضور همسایگان زن میانسال وحشت زده از آنان درخواست کمک کرد. مرتب می گفت دخترم را کشت. این زن که فریاد می زد و گریه می کرد، به همسایگان گفت که شوهرش دخترشان را زخمی کرده و قصد دارد او را نیز به قتل برساند. بنابراین بلافاصله موضوع به اورژانس و پلیس اطلاع داده شد. عوامل انتظامی و نیروهای اورژانس خیلی زود خود را به محل حادثه رساندند. دختر جوان که به شدت زخمی شده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. زن میانسال همچنان اشک می ریخت و شوکه بود. او به مأموران پلیس گفت: «شوهرم اعتیاد دارد. او چند بار تا حالا به من و دخترم حمله کرده، این بار هم به سراغ مان آمد تا ما را به قتل برساند. او با پتک به سر دخترم ضربه زد بعد به سراغ من آمد که توانستم فرار کنم و موضوع را به همسایه ها بگویم.»

همچنین ببینید:

تجاوز پدربزرگ به نوه هایش باعث فلج شدن او شد (تجاوز پیرمرد به نوه هایش)تجاوز پدربزرگ به نوه هایش باعث فلج شدن او شد

با این اظهارات، مأموران پلیس به سراغ مرد خانواده رفتند. این مرد که حال و روز مناسبی نداشت با دیدن مأموران گفت که قرص خورده و به زودی خواهد مرد؛ او ادعا کرد که قرص برنج خورده است. بلافاصله او نیز به بیمارستان منتقل شد ولی نتوانست دوام بیاورد و جان خود را از دست داد. این در حالی بود که تحقیقات درباره این جنایت خانوادگی از سوی پلیس ادامه یافت. زن میانسال در حالی که خودش هم کمی آسیب دیده بود، در تحقیقات بعدی گفت: «نمی دانم چرا این مرد این کار را کرد. او به علت اینکه در دام اعتیاد افتاده بود و شیشه مصرف می کرد، دست به چنین کاری زد و درنهایت زندگی من و دخترم را نابود کرد.»

یکی از همسایگان این خانواده در گفت وگو با «شهروند» در حالی که نمی خواست نامش فاش شود، ماجرای آن صبح را این چنین روایت کرد: «این خانواده سال هاست که در این خانه زندگی می کنند. مرد خانواده کارمند بازنشسته شهرداری بود؛ اتفاقا وضع مالی بدی نداشتند ولی او چند وقتی می شد که در دام شیشه گرفتار شده بود. از وقتی معتاد شد، خانواده اش را مرتب اذیت می کرد. چند باری شنیدیم که به جان همسر و دخترش افتاده و آنها را کتک زده بود. آن روز هم وقتی صدای فریادهای آنها را شنیدیم، خود را مقابل خانه شان رساندیم. زن بیچاره گریه می کرد و می گفت بالاخره کار خودش را کرد. در گریه هایش گفت که قبلا هم برای پول و اختلاف سر مسائل مالی قصد داشته آنها را به قتل برساند، اما موفق نشده و این بار هم در خواب به سراغ شان رفته بود. به هر حال بعد از این اتفاق مرد خانواده خودش را هم کشت. گویا او هنگام قتل شیشه مصرف کرده بود و در حالت طبیعی خودش نبوده، اما وقتی دخترش را زخمی می کند و به حالت طبیعی برمی گردد، دست به خودکشی می زند. حالا هم از بیمارستان شنیده ایم که حال این دختر اصلا خوب نیست و به کما رفته است.»

همچنین ببینید:

پسر مشهدی سر پدر خود را برید و درون تشت در حمام گذاشت (18+)پسر مشهدی سر پدر خود را برید و درون تشت در حمام گذاشت (18+)

در حال حاضر پلیس تحقیقات خود را برای این پرونده همچنان ادامه می دهد تا زوایای پنهان این ماجرای تلخ آشکار شود.

در سال جاری شاهد پرونده های زیادی بودیم که در آن دختران جوان قربانی خشونت پدر خانواده شدند؛ نام رومینا اشرفی و ریحانه عامری برای همه مردم کشور آشناست. دخترانی که در یک لحظه و به دلایل مختلف قربانی خشم پدر شدند، زندگی کوتاه شان به پایان رسید و تمام آرزوهایشان با عصبانیت پدر به زیر خاک رفت. حدیث یازده ساله در خوی، مینا اشرفی در تالش و ریحانه عامری در کرمان به دست پدران شان کشته شدند و حالا نیز دختر کوهدشتی روی تخت بیمارستان در جدال با مرگ است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. توی این مملکت هرکی بمیره چیزی رو از دست نداد.

    دلار امروز شد 24 تومن ای کاش یه نفرم بیاد منو ببره تو کما .

    خسته شدیم از این زندگی😢

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *