علت فوت و درگذشت شاهرخ خواننده مشخص شد +جزئیات از زبان دخترش

علت فوت و درگذشت شاهرخ خواننده از زبان دخترش

شاهرخ خواننده چند سالی با بیماری سرطان ریه دست و پنجه نرم میکرد ملودی دخترش میگوید که 5 سال با بیماری سرطان مبارزه کرد و دوره های شیمی درمانی را طی کرد و مدتی وضعیت اش رو به بهودی بود اما متاسفانه در سال گذشته مشکلات تنفسی زیادی به سراغش آمد که باعث شد مجددا به بیمارستان برود و بستری شود اما روز به روز شرایط پدر بحرانی میشد و به دلیل از بین رفتن 70 درصد ریه فوت کرد.

علت فوت و درگذشت شاهرخ خواننده مشخص شد +جزئیات از زبان دخترش

شاهرخ سالهای زیادی در زمینه موسیقی فعالیت داشت و دومین خواننده ایرانی بود که به لس انجلس مهاجرت کرد و فعالیت خود را در آمریکا ادامه داد و آلبوم های زیادی را منتشر کرد او بیش از 100 آلبوم موسیقی را تولید کرده است.

شاهرخ خوانندگی را از سن 14 سالگی استارت زد و وارد عرصه موسیقی شد ابتدا در رادیو فعالیت گرد و سپس وارد تلویزیون ملی ایران شد چندین سال در تلویزیون کار اجرا و آواز را انجام میداد تا اینکه سال 357 با وقوع انقلاب تصمیم گرفت ایران را به همراه خانواد ترک کند.

علت فوت و درگذشت شاهرخ خواننده مشخص شد +جزئیات از زبان دخترش

شاهرخ در سن ۱۲ سالگی به استخدام تالار رودکی تهران و گروه کر ملی ایران که توسط آلفرد مالرویان رهبری می‌شد و همچنین در اپرا مشغول به فعالیت هنری شد.

وی در سن ۱۱ سالگی مادرش را در بستر بیماری از دست می‌دهد و سه‌سال بعد نیز پدرش فوت می‌کند. شاهرخ در همان دوران نوجوانی در دامان خواهر بزرگ‌تر خود تربیت و پرورش یافت. در دبستان بامشاد و دبیرستان مروی تحصیل کرد و تحصیلات موسیقی خود را در تالار رودکی و تئاتر جامعه باربد گذرانید.

علت فوت و درگذشت شاهرخ خواننده مشخص شد +جزئیات از زبان دخترش

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

2 نظر

  1. تنها خواننده بدون حاشیه و صدای بسیار نرم و زیبایی داشت، همه با آهنگاش خاطره دارند. روحش شاد و یادش گرامی🌹

  2. خدا بیامرزدش خواننده تمام عیاری بود با بهترین صدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *