درگذشت عیسی جعفری نماینده مجلس بهار و کبودراهنگ به دلیل کرونا +عکس

درگذشت عیسی جعفری نماینده مجلس بهار و کبودراهنگ به دلیل کرونا +عکس و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

درگذشت عیسی جعفری نماینده مجلس

متاسفانه شیوع  بیماری کرونا در کشورمان که هر 6 دقیقه جان یک ایرانی را میگیرد گریبان نمایندگان مجلش شورای اسلامی را هم گرفته و آقای عیسی جعفری بر اثر این ویروس جانش را از دست داده است.

درگذشت عیسی جعفری نماینده مجلس بهار و کبودراهنگ به دلیل کرونا +عکس

در روزهای گذشته شدت گسترش ویروس کرونا در کشورمان رو به افزایش بوده است و در هر 6 دقیقه یکی از هموطنانمان جان خود را از دست میدهد.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، «عیسی جعفری» نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی به دلیل کرونا درگذشت پس از تحمل دو هفته رنج بیماری کرونا و وجود بیماری زمینه ای درگذشت.

تحریریه خبرگزاری برنا در گذشت ایشان را به مردم شریف شهرستان های بهار و کبودرآهنگ و بیت معزای وی تسلیت عرض می نماید و از درگاه خداوند منان برای آن عزیز سفر کرده غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستار است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *