فیلم کامل درگیری زن و مرد وسط خیابان در ساری به سبک کشتی کج

فیلم کامل درگیری زن و مرد وسط خیابان در ساری به سبک کشتی کج

درگیری و کشتی زن و مرد ویسط خیابان در ساری

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که یک زن و مرد در وسط خیابان در ساری با یکدیگر درگیر میشوند و به نوعی با هم کشتی میگرند.

زن سوار بر خودرو بوده که مورد حمله یک مرد قرار میگیرد و او را از خودرو بیرون اورده و به خیابان میکشاند و سپس با هم دیگری میشوند و بر روی زمین می افتد که واکشن های زیادی را در پی داشته است.

این ویدیو مربوط به خیابانی در ساری بوده که پلیس مرد ضارب را دستگیر کرده است.

سرهنگ عبدالله حسن زاده گفت: در پی انتشار فیلمی کوتاه در فضای مجازی با محتوای درگیری و ضرب و شتم یک زن توسط فردی در خیابان بازار ساری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه ضارب را شناسایی و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ حسن زاده، خاطرنشان کرد: متهم که به دلیل تصادف جزئی خودروی زن موصوف با خودروی وی دست به چنین اقدامی زده بود، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ماده 615 قانون مجازات اسلامی مقرر داشته است : «هر یک از شرکت‌کنندگان در نزاع حسب مورد به مجازات زیر محکوم می‌شوند: در صورتی که نزاع منتهی به قتل شود به حبس از یک تا ۳سال. در صورتی که منتهی به نقص عضو شود، به حبس از یک تا ۳ سال. در صورتی که منتهی به ضرب و جرح شود، به حبس از سه ماه تا یک سال.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *