بیوگرافی دکتر خداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی

بیوگرافی خداخواست عیسی پور

دکتر خداخواست عیسی پور در رشته دکتری مهندسی برق قدرت عضوهیئت علمی دانشگاه فنی وحرفه ای و نیز بعنوان صنعت گر نمونه در شبکه های برق قدرت وپست های فشارقوی به مدت ۲۲سال فعالیت موفق داشته اند.

بیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی

ایشان فوق تخصص در زمینه شبکه های برق فشار قوی و پست های زمینی و مدیرعامل بزرگترین شرکت هلدینگ نیرورسانی در جنوب ایران است.

دکتر عیسی پور استاد برجسته گروه برق قدرت دانشگاه فنی و صنعتی شیراز نیز میباشد.

سوابق

دکتر خداخواست عیسی پور عضو صنعتگران نمونه خاورمیانه و در سپتامبر ۲۰۱۶ بعنوان کارآفرین نمونه کشوری در مالزی موفق به اخذ جایزه مدیریت کیفیت در زمینه کسب و کار در آسیا شدند.

هم اکنون بیش از ۳۸ پروژه بین المللی در کلان شهر شیراز اجرا نموده اند.

بیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی

ایشان تلاش زیادی برای اجرای پروژه های عمرانی در شیراز داشته اند و تا به حال بیش از 38 پروژه بین المللی را در شیراز اجرا کرده است.

هدف دکتر عیسی پور پیشرفت شیراز در زمینه صنعت است و برای این امر سالیان زیادی از عمر خود را صرف کرده است و البته هزینه های زیادی را نیز متقبل گردیده است.

بیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی

کارآفرین نمونه کشوری در مالزی

دکتر عیسی پور در سال 2016 موفق شد به عنوان کارآفرین برتر و نمونه کشوری در مالزی برگزیده شود او همچنین جایزه مدیریت کیفیت کسب و کار در آسیا را کسب کرده است.

بیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی بیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانیبیوگرافی دکترخداخواست عیسی پور کارآفرین و مدیر پروژه های نیرورسانی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *