دکتر محمد پاشایی لابراتور دندانسازی و دندانپزشکی پاشایی (کرج)

دکتر محمد پاشایی لابراتوار دندانسازی و دندانپزشکی پاشایی (کرج)

دکتر محمد پاشایی لابراتوار دندان سازی و دندانپزشکی پاشایی (کرج) 

ساخت پروتز ثابت و محرک 

کاپوزیت ، لمینت و کلیه خدمات

دکتر محمد پاشایی با سالها تجربه در زمینه دندانسازی و دندانپزشکی بهترین کیفیت را به بیماران ارائه میدهد.

دکتر محمد پاشایی لابراتور دندانسازی و دندانپزشکی پاشایی (کرج)

کیفیت کار دندانسازی و دندانپزشکی ملزم به تجربه بالای پزشک و بروز بودن امکانات دندانپزشکی است علاوه بر آن کیفیت مواد مورد استفاده در کامپوزیت و لمینت و سایر خدمات تاثیر بسازی در عمر دندان ها خواهد داشت.

لابراتوار دندان سازی و دندانپزشکی پاشایی در کرج این افتخار را داشته که همه امکانات مورد نیاز برای خدمات بهتر با کیفیت بالا را به متقاضیان ارائه دهد.

یک دندان ساز موفق باید دارای یک سری مهارت‌ها باشد تا بتواند پروتزهای باکیفیت را با نهایت ظرافت بسازد رشته دندانپزشکی یکی از کاربردی ترین رشته های درمانی در زندگی بشر است که شاغلین آن می‌تواند تمام مشکلات و مسائل مربوط به دهان، دندان، لثه و حتی استخوان فک‌ها را شناسایی کرده و درمان کنند. و از آنجا که سلامت دهان و دندان پلی به سوی سلامت کلی و عمومی بدن است، اهمیت کار دندانپزشکان در هر تخصصی قابل انکار نیست.

با داشتن دندان های زیبا اعتماد به نفس و جرات مندی شما در ارتباط برقرار کردن بیشتر می شود و این امر باعث می شود دایره ارتباطی شما نیز افزایش پیدا کند و شما خوش خلق تر و شاداب تر باشید و امید به زندگی بیشتری پیدا کنید. لبخند زیبا و جذاب به شکل یک امضا در چهره و تناسب آن میباشد که احساسات مثبتی را در وجود خود شخص و اطرافیان او پدید میاورد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *