ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

رابطه مهناز افشار و یاسمین پلهوی و حمید فرخ نژاد و دورهمی انها در رابطه با سریال خانه امن به عنوان بازیگران فراری حسابی بحث برانگیز شده است! اینکه چرا مهناز افشار باید با یاسمین پهلوی رابطه خانوادگی پیدا کند عجیب به نظر میرسد! مهناز افشار و حمید فرخ نژاد نشان دادند که آنها سلطنت طلب هستند و از اول ضدانقلاب بوده اند که در قاب سینما و تلویزیون ایران بازی میکردند.

مهناز افشار بعد از مهاجرت به خارج از کشور و اتفاقاتی که در جریان اعتراضات زن زندگی آزادی رخ داد با یاسمین پهلوی به صورت نزدیک آشنا شد که آشنایی آنها سبب گردیده که حالا روابطشان گرمتر شود و حتی رفت و آمد خانوادگی داشته باشند.

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی

مهناز افشار که بعد از مهاجرت به خارج از کشور سعی می‌کرد که بدون حاشیه به زندگی بپردازد تا بتواند مجدداً به ایران بازگردد و در سینما فعالیتش را ادامه بدهد اما بعد از اتفاقاتی که در کشورمان رخ داد مهناز افشار به صورت تمام قد از اعتراضات حمایت کرد و در تظاهرات ضد انقلابی ایرانی‌های مقیم خارج شرکت کرد و در پایان نیز با خانواده پهلوی وارد رابطه شد.

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

تصاویر مختلفی از حضور مهناز افشار در کنار رضا پهلوی و یاسمین پهلوی در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی را به همراه داشته است نکته جالب وقتی که در تظاهرات ضد انقلاب‌ها در خارج از کشور حضور پیدا کرد با واکنش منفی افراد حاضر در تجمعات روبرو شد و او را خائن و نان به نرخ روز خور خطاب کردند.

حالا مهناز افشار و حمید فرخ نژاد و برزو ارجمند در خارج از کشور سعی می‌کنند که اتحاد ضد انقلاب‌ها حفظ شود و برای تبلیغات علیه جمهوری اسلامی به قدرت ادامه دهند.

مهناز افشار و یاسمین پهلوی در دورهمی بازیگران فراری

مهناز افشار دیگر به صورت علنی به عنوان سفیر ضدانقلاب ها فعالیت میکند و با رضا پهلوی و همسرش یاسمین پهلوی رفت و امد خانوادگی پیدا کرده است برخی از کاربران میپرسند آیا از این راه منافع مالی برایش تامین میشود یا خیر؟ به زودی همه چیز مشخص میشود.

یک نظر

  1. عاقبت لقمه حرام و شاید نطفه حرام همینه اینها لگد به خودشون می زنن نه خدا نه امامان نه شهدا نه انقلاب نه رهبر هیچ صدمه ای نمی بینند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *