راهکار معین فرجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

راهکار معین فرجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه معروف در سطح جهانی می باشد که امروزه بسیار زبان زد بوده و افراد زیادی به واسطه آموختن آن و استفاده درست توانسته اند به موفقیت بالا برسند .
همان طور که می دانید افزایش فالوور یک استراتژی مهم برای پیمودن مسیر سخت موفقیت می باشد ، و افراد فراوانی در این مسیر به دلیل عدم رعایت و توجه به استراتژی ها نتوانسته اند به موفقیت برسند اما ما قصد بررسی مسیر ها های متفاوت برای افزایش فالوور هستیم .
شمار بالایی از افراد موفق در اینستاگرام فعالیت دارند که به دلیل دست یابی به استراتژی های اینستاگرام و یادگیری فنون دقیق افزایش فالوور به عنوان الگو و مرجع برای افزایش فالوور قرار گرفته اند که یکی از این افراد معروف آقای معین فرجی می باشد .
ایشان یکی از افراد موفق حوزه اینستاگرام هستند که راه حل های و استراتژی های مسیر را به خوبی می دانند و با پیشنهاد ها و ارائه عملکرد های بسیار مفید سبب رشد کسب و کار های اینستاگرام میشوند و ما قصد داریم مطالب ایشان در حوزه افزایش فالوور را یاد بگیریم .

اگر تاکنون تلاش زیادی برای افزایش فالوور انجام داده آید و اکثر آنها بی ثمر مانده اند کافی است در ادامه همراه با مقاله باشید تا اصول صحیح و شیوه های افزایش فالوور معین فرجی را بررسی و تحلیل کنیم .

راهکار معین فرجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام چیست و لازمه استفاده از آن برای بیزنس چیست ؟

اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی محبوب می باشد ، این برنامه به دلیل طراحی خاص خود به مخاطبان اجازه برقراری ارتباط و انتشار محتوا را می دهند در نتیجه هر فرد می تواند در صفحه مخصوص به خود تصاویر و ویدیو های مختلفی را آپلود کند و فالوور های آن پیج می توانند از آن حمایت کنند .


برای اینکه بتوانید از اینستاگرام استفاده کنید باید آن را دانلود و سپس اکانت مختص خود را تأسیس کنید سپس با ارائه دادن پسورد و شماره مناسب و ساخت کامل آن وارد شده و هر فردی را که دوست دارید فالو کنید یا پست و استوری متفاوتی را به اشتراک بگذارید .


در فضای اینستاگرام کلمه های متفاوتی وجود دارد که هر کدام بیانگر قسمت خاص از این اپلیکیشن یا کارایی آن است که می تواند حتی توسط خود کاربر ثبت شود .


لایک(Like) :کلمه لایک به معنی دوست داشتن و پسندیدن می باشد که برای پسندیدن پست های تولیدی و همچنین استوری استفاده میشود .

کامنت (comment) : کلمات و یا جملاتی هستند که در زیر پست ها استفاده میشود .

استوری (story) : بخشی در اینستاگرام می باشد که به مدت یک روز محتوای تولیدی شما را نمایش می دهد .


هایلایت (Highlight): این بخش برای نشان دادن استوری ها به صورت همیشگی استفاده میشود و شما می توانید استوری هایی که مناسب هستند را در آنجا ذخیره کنید .


پست (post):
یکی از بخش های اینستاگرام برای نشان دادن محتوا به صورت همیشگی می باشد ، البته شما می توانید آن را پاک نیز بکنید ، با قرار دادن پست افراد می توانند در زیر آن کانت قرار دهند و سپس آن را لایک کنند .


جالب است بدانید که اینستاگرام دو نوع اکانت را برای کاربران خود در نظر گرفته است یک اکانت به صورت نرمال و طبیعی که هر کاربر وارد شده به اینستاگرام آن را دارد . دومین اکانت به نام حساب کاربری بیزنسی می باشد و افرادی که قصد شروع کسب و کار در اینستاگرام را دارند می توانند آن را نصب کنند و از آن استفاده کنند به چند مورد عبارات مختص اکانت بیزنسی در این بخش همراه معنی آن اشاره خواهیم کرد :


انگیجمنت : در معنی میزان مشارکت کاربران با محتوای تولیدی شماست .

ایمپرشن : یکی از بخش های نمایش داده شده در اینسایت اینستاگرام می باشد که نمایش دهنده تعداد بازید کنندگان استوری می باشد .

ریچ : این کلمه نیز همانند ایمپرشن نشان دهنده ویو استوری می باشد اما یک تفاوت اصلی با ایمپرشن دارد ، اگر کاربری استوری شما را بیش از یکبار ببیند ریچ فقط عدد 1 و ایمپرشن به هر تعدادی که کاربر آن را دیده باشد ثبت میشود .

استفاده کردن از اکسپلور اینستاگرام 

راهکار معین فرجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

بخش مهم اینستاگرام همان کاوش یا اکسپلور می باشد ، این قسمت برای تمامی افرادی که قصد دیده شدن و معروفیت دارند همانند قله پرتاپی می باشد که دست یافتن به آن روند رشد و فروش ، کسب درآمد را افزایش می دهد .

اکسپلور اینستاگرام شباهت بسیار زیادی با فضای گوگل و وب سایت های آن دارد یعنی رغبت و علاقه مخاطب ارجحیت دارد ، چرا که تمامی این برنامه ها با هدف جذب بیشتر مخاطب و نگه داشتن آن در صفحه برنامه انجام میشود و کاملا واضح است هر برنامه که بتواند همزمان هم مخاطب بالا بدست آورد و در کنار آن کاربر را بیشتر سرگرم کند محبوب تر است .

اکسپلور اینستاگرام هر فرد متناسب با علاقمندی های آن طراحی شده است ، سیستم هوشمند اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که بعد از مدت زمان اندک فعالیت در آن به علاقمندی های کاربر پی برده و محتواهایی در اکسپلور نشان می دهد که متناسب با انتخاب کاربر می باشد .

انجام تبلیغات اینستاگرام 

استفاده کردن از تبلیغات برای شناخته شدن بسیار مناسب می باشد و در فضای اینستاگرام اگر بتوانید از طریق پیج های بزرگ تبلیغات بگیرید می توانید در مدت زمان کم به فالوور های زیاد دست پیدا کنید .

البته انجام تبلیغات نیازمند توجه به نکات مهم می باشد ، برای مثال تبلیغات بدون فعالیت مناسب هیچ ارزشی ندارد و شاید هیچ نتیجه ای ندهد ، یا تبلیغات بدون تولید محتوا سود آور نخواهد بود .

خرید فالوور اینستاگرام واقعی استراتژی مهم برای موفقیت از نظر معین فرجی 

از جمله مسیر های آسان و سریع افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام می باشد ، این روش یکی از بهترین و راحت ترین روش ها شمرده میشود که به دلیل تاثیر فوری خود بسیار پر مخاطب است .افزایش ویو و واچ پست در اینستاگرام


با خرید فالوور واقعی اینستاگرام افراد حقیقی وارد پیج میشوند و تمامی محتواهای تولیدی شما را تماشا می کنند بدین ترتیب هم تعداد ویو و در کنار آن واچ تایم آن افزایش پیدا می کند .

تبدیل شدن به اینفلوئنسر 

اگر قصد تبدیل شدن به یک فرد معروف و چهره شناخته شده دارید ، باید اول تعداد فالوور خود را بالا ببرید ، بسیاری از اشخاصی که شروع به فعالیت می کنند با هدف تبدیل شدن به اینفلوئنسر این کار را انجام می دهند پس خرید فالوور اینستاگرام برای رسیدن به این هدف سخت بسیار کمک کننده است .

اعتماد سازی 

زمانی که شما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کرده اید و تعداد فالوور را بالا برده اید می توانید اعتماد اولیه را جلب کنید .
نکته حائز اهمیت این است که شما با بدست آوردن تعداد بالای فالوور با یک تیر دو نشان زده اید چرا که در قسمت سجزشن ها یا همان پیشنهادات سایر پیج ها برای افراد مختلف نشان داده میشوید و همین عامل سبب میشود که روز به روز تعداد دنبال کننده های شما بیشتر و بیشتر شود.

افزایش تعامل 

بر اساس الگوریتم جدید اینستاگرام تعامل برای پیج ها بسیار مهم می باشد در حدی که تعامل بالا سبب رشد پیج شما می شود و همچنین سبب ورود به اکسپلور اینستاگرام میشود ، زمانی که شما پستی را به اشتراک می گذارید اگر در ساعات اولیه خود تعداد لایک و ویو بالایی بگیرد پست شما به تعداد بالاتر و یا همه فالوور های شما نشان داده خواهد شد و در ادامه به بخش زیادی از کاربران اینستاگرام و کسانی که شما را فالوو ندارند نشان خواهد داد و به این ترتیب موفق تر خواهید شد .

بدست آوردن تعداد زیادی فالوور ارگانیک 

تعداد بالای فالوور اینستاگرام سبب افزایش نرخ تعامل و تعداد لایک میشود و بالا بودن تعامل سیگنال های مثبت به الگوریتم اینستاگرام می فرستد و همین سبب ورود پست شما به اکسپلور میشود ، با ورود به صفحه بزرگ اکسپلور و دیده شدن پست شما توسط افراد زیاد خود به خود تعداد فالوور های شما نیز افزایش پیدا میکند چرا که این افراد با دیدن پستتان و رضایت به آن شروع به دنبال کردن شما می کنند ، پس ورود به اکسپلور یکی از آرزوهای بزرگ هر آدمین می باشد.

راهکار معین فرجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

نتیجه گیری 


دنبال کنندگان اینستاگرام فاکتور اساسی رشد محسوب میشوند ، اینستاگرام به افرادی تعداد بالای فالوور و تعامل دارند فرصت بیشتری را برای رشد می دهد پس باید تعداد فالوور های خود را به کمک راهکار های اساسی و کمک گرفتن از افراد معروف و سرشناخته این مسیر افزایش دهیم .

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *