بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد کیست

حسام خلیل نژاد بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد میباشد متولد 10 اردیبهشت 1364 در سمنان، بازیگر است فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد دامغان می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و بعد از افتخارات زیاد حالا در تلویزیون بازی می کند.

بیوگرافی

حسام خلیل نژاد متولد 10 اردیبهشت 1364 در سمنان، بازیگر است

بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

حسام خلیل‌نژاد، بازیگر، دستیار کارگردان سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «وضعیت زرد 2»، سریال تلویزیونی «پردیس» و سریال تلویزیونی «وضعیت زرد» فعالیت داشته است.

سوابق

حسام خلیل نژاد کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال 1394 در سریال جاده قدیم به کارگردانی بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان به عنوان دستیار کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پادری، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حسام خلیل نژاد محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون حسین ملکی، حمیدرضا آذرنگ، شهرام حقیقت‌دوست و یکتا ناصر را تجربه کرد. بازیگر نقش آرش و فرزانه در وضعیت زرد

حسام خلیل نژاد در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم حسام خلیل نژاد در این سال، فعالیت در سریال پادری به کارگردانی محمدحسین لطیفی محسوب می‌شود.

بازیگر نقش رضا در سریال وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حسام خلیل نژاد فعالیت در سریال پادری بوده است. حسام خلیل نژاد سال 1395 سریال پادری به عنوان دستیار کارگردان فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. حسام خلیل نژاد توانست با فعالیت در سریال پادری تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر جمشید مشایخی، هومن برق‌نورد، سیما تیرانداز و نگار عابدی توانست سطح کاری او را متحول کند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *