بازیگر نقش رعنا در سریال بدل کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رعنا در سریال بدل کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش رعنا در سریال بدل کیست

آوا رزازان بازیگر نقش رعنا دختر عطاران در سریال بدل میباشد آوا رزازان بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ایرانی بوده و دارای لیسانس رشته کارگردانی بوده و با سریال بدل وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شده است.

بازیگر نقش رعنا در سریال بدل کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

آوا رزازان متولد دهه هفتاد بوده و از بازیگران تئاتر میباشد که علی مسعودی او را برای نقش رعنا دختر عطاران انتخاب کرده است.

این بازیگر در تئاتر نمایش زیادی را بازی کرده و سابقه زیادی در تئاتر دارد و مهمترین حضورش در مقابل دوربین سریال بدل بوده است.

سوابق

سریال بدل اولین تجربه حرفه ای آوا رزازان میباشد سریال طنز بدل به نویسندگی و کارگردانی علیرضا مسعودی و تهیه کنندگی رضا نصیری شهرضایی محصول سال 1402 است.

البته این سریال بازیگران دیگری هم دارد از جمله ساعد هدایتی که با بازی در سریال‌های مهران مدیری بیشتر شناخته می‌شود این روزها در «بدل» تلویزیون نیز بازی می‌کند و بعد از مدت‌ها «دنگ و فنگ روزگار» و «ارثیه پدری» برمی‌گردد.

یا اشکان اشتیاق که این روزها سریال «دردسرهای عظیم» او از تلویزیون دوباره پخش می‌‌ شود و آخرین کارهای او به «بوتیمار» و «پلاک ۱۳» برمی‌گردد حالا قرار است با این سریال دوباره به آنتن نوروزی برگردد.

شهرام قائدی، پریسا مقتدی، دو سه تا بازیگر جدید آوردم، عرفان آصفی، آوا رزازان که خانواده شهرام قائدی رو تشکیل می دهند و ابوالفضل رجبی هم یکی از پسرهاشِ، ابوالفضل رجبی در پایتخت بازی می کرد، پسر تپل که به هومن حاج عبداللهی سالتو و بارانداز زد، خودم هم از قسمت 16 یا 17 در مشهد بازی می کنم، البته قصه تو تهران ولی سه قسمت در مشهد، من تمام سریال ها قسمت شده که مشهد برم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *