فیلم کامل رفتار وحشیانه مرزبانان ترکیه با کودکان مهاجر و ضرب و شتم انها

فیلم کامل رفتار وحشیانه مرزبانان ترکیه با کودکان مهاجر و ضرب و شتم انها

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که مرزبانان ترکیه با رفتاری وحشیانه کودکان مهاجر را مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار میدهند.

فیلم کامل رفتار وحشیانه مرزبانان ترکیه با کودکان مهاجر و ضرب و شتم انها

تحقیقات نشان می دهد که مهاجران تمایلی به گزارش جنایات به مقامات ندارند چرا که اصلا به شکایت انها توجهی نمیشود ترکیه اخیرا شاهد افزایش چشمگیر تعداد مهاجران سوری و ایرانی بوده است که بیشتر در مناطق شهری به ویژه استانبول و شهرهای اطراف آن ساکن هستند.

برای اصلاح فقدان کامل تحقیق در مورد گزارش جنایات علیه مهاجران این مطالعه از داده‌های نظرسنجی جمع‌آوری‌شده از 380 سوری در زیتین‌بورنو، استانبول استفاده می‌کند تا تمایل مهاجران سوری به گزارش جنایات و عوامل تعیین‌کننده رفتار گزارش جرم آنها را بررسی کند.

همچنین ببینید:

فیلم و ماجرای کتک زدن شهروندان ایرانی در گمرک ترکیه

بر اساس آخرین آمار موجود از ریاست مدیریت مهاجرت ترکیه بیش از 5.2 میلیون شهروند خارجی در خاک ترکیه حضور دارند که 3.9 میلیون نفر از آنها به دنبال حمایت بین المللی هستند اکثر آنها سوری هستند  تعداد اتباع سوری نسبت به سال گذشت کاهش داشته است. طبق گزارش PMM، تا پایان سال 2022، 33246* متقاضی حمایت بین المللی وجود داشته است که اغلب اتباع افغانستان، عراق و اوکراین گروه دیگری از اتباع خارجی را تشکیل می دهند که به دنبال حمایت حقوقی و انسانی ترکیه هستند.

یک نظر

  1. ایمان که نباشه، انسانیت هم وجود نخواهد داشت. مردم ما هم برن ترکیه و جالبه افتخارم میکنند. صد افسوس که خیلی دیر بیدار میشن. همون هزینه رو در کشور خودمون خرج نمی کنند،با کمک به فقرا یا انفاق و….خوشحال نمیشن. عمل صالح به چی میگن؟؟ اون بچه ها واقعا بچه اند و جگرگوشه مادری هستند و یقینا گول افراد جاهل رو خوردند. دیپورت کنید. رفتار ددمنشانه چه معنی میده؟ چوب خدا صدا نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *