فیلم کامل رقص دانش آموزان در مدرسه گیلان با آهنگ گیلانی شمالی

فیلم کامل رقص دانش آموزان در مدرسه گیلان با آهنگ گیلانی شمالی

بعد از پخش آهنگ مبتذل دافی در یکی از مدارس کرمان حالا ویدیو دیگر در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به پخش آهنگ گیلانی و رقص و همخوانی دانش آموزان در یکی از مدارس گیلان میباشد که کاربران فضای مجازی از این ویدیو استقبال کرده‌اند.

فیلم رقص دانش آموزان در مدرسه گیلان

کاربران شبکه‌های اجتماعی نوشتند که مدارس کشور بهتر است که از آهنگ‌های محلی و مطابق با فرهنگ و سنت هر شهر استفاده شود که کودکان نیز با این آهنگ‌ها آشنا شده و با گوش دادن به آهنگ‌های مبتذل اجتناب کنند.

فیلم کامل رقص دانش آموزان در مدرسه گیلان با آهنگ گیلانی شمالی

بدون شک تربیت و پرورش کودکان در مدارس شکل می‌گیرد و بیشترین وقت دانش آموزان در مدرسه صرف می‌شود بنابراین معلمان و مسئولان مدارس وظیفه بسیار مهمی را برای پرورش کودکان بر عهده دارند.

همچنین ببینید

فیلم رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان با آهنگ مبتذل دافی جهانی شد

عاقبت پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه کرمان

فیلم رقص عربی رونالدو شادی بعد از گل به الاهلی

یکی از فعالان مدنی با انتقاد از برخی از مدارس نوشته متأسفانه مسئولان برخی از مدارس از دو سوی پشت بام با پایین پرت می‌شوند برخی از آنها اقدام به پخش مداحی و روضه در مدرسه میکنند و برخی دیگر با پخش آهنگ‌های مبتذل حاشیه ساز می‌شوند بهتر است که ابتدا آموزش‌های لازم را به مدیران مدرسه داده شود تا بتوانند با علایق کودکان آشنا شوند و نه اینکه خودشان از چه آهنگ و یا سبکی علاقمند هستند و بخواهند آن را به دانش‌آموزان تحمیل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *