فیلم کامل رقص شاهرخ استخری و دخترش و خانواده بعد از بازی چالشی

فیلم کامل رقص شاهرخ استخری و دخترش و خانواده بعد از بازی چالشی

رقص شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون در کنار خانواده اش مورد توجه هواداران این بازیگر در فضای مجازی قرار گرفته است فرزندانش از میخواهند که برقصد.4

فیلم کامل رقص شاهرخ استخری و دخترش و خانواده بعد از بازی چالشی

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون در کنار خانواده‌اش بازی چالشی جالبی را انجام دادند که ویدیو آن را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند.

سوالاتی که دختر شاهرخ استخری از مادرش درباره تماشای انیمیشن پرسید و او نتوانست جواب بدهد و از سوی دیگر از پدرش شاهرخ استخری سوال کرد که او نیز قادر به پاسخگویی نبود و شرط عدم پاسخگوی این بود که اقدام به رقصیدن کنند.

فیلم رقص شاهرخ استخری و دخترش

ادامه فیلم در زیر

حالا فرزندان شاهرخ استخری از او می‌خواهند که شرط را باخته و باید برقصد و شاهرخ استخری در بین این پیشنهاد گیر افتاده است.

شاهرخ استخری چند سالی بود که از خانواده خود هیچ گونه تصویری به اشتراک نمی‌گذاشت اما در یکی دو سال اخیر با استقبال هوادارانش مدام از خود و خانواده‌اش فیلم به عکس تهیه می‌کند و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد.

همچنین ببینید

جدایی بریتنی اسپیرز و سام اصغری برای اخاذی

بیوگرافی سارا لاریجانی دختر علی لاریجانی کیست

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما

شاهرخ استخری از بازیگرانی بوده که همیشه نقش کاراکترهای عاشق فریب خورده را بازی می‌کند در سریال‌های فاصله‌ها و دلدادگان و ماه و پلنگ و دلنوازان نقش مشابهی را بر عهده داشت بسیاری از کاربران معتقد هستند که فقط حسین سهیلی زاده به او نقش‌های اول را می‌دهد.

همسر و فرزندان

شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد ، این زوج اولین بار مرداد 1392 صاحب یک دختر بنام پناه استخری شدند.

دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات استخری متولد آبان 97 بود.

هر دو دختر شاهرخ استخری متولد بلژیک هستند.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *