ماجرای رها کردن نوزاد در سطل زباله شهرک ولیعصر منطقه 18 تهران

ماجرای رها کردن نوزاد در سطل زباله در شهرک ولیعصر منطقه 18 تهران را به همراه جزئیات در ادامه ای بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

صبح امروز اهالی شهرک ولیعصر منطقه ۱۸ تهران نوزادی را در سطل زباله پیدا کردند که توسط پدر و مادرش رها شده بود

اهالی منطقه بلافاصله پلیس را در جریان کار قرار داده و این نوزاد را از سطح زباله بیرون آوردند

ماجرای رها کردن نوزاد در سطل زباله شهرک ولیعصر منطقه 18 تهران

ماجرای رها کردن نوزاد در سطل زباله شهرک ولیعصر منطقه 18 تهران

آقای پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران درباره این نوزاد می گوید که شب گذشته  تماسی که از طرف مردم داشتیم به شهرک ولیعصر آمدیم و نوزادی را مشاهده کردیم که توسط مادرش رها شده بود

نکته ناراحت‌کننده دیگر اسن است مادر این نوزاد حتی تحمل نکرده بود ناف او را بیافتد و در بدو تولد این نوزاد و در سطل زباله قرار داده است .

گفته می شود که احتمالاً این بچه حاصل رابطه نامشروع بوده است.

به گزارش روزنامه خراسان، آمارها نشان می دهد که به دلیل برخی مشکلات از جمله مشکلات مالی، رها کردن فرزندان یا حتی فروختن آن ها در کشور گسترش یافته است؛ موضوع کودکان سرراهی حکایتی تلخ است که در همه دوره ها وجود داشته، گاه کم شده و گاهی نیز افزایش پیدا کرده، اما هیچ وقت از بین نرفته است. آن طور که معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی می گوید «در کشور روزانه 10 کودک در خیابان ها به حال خود رها می شوند.»

چندی پیش نیز جسد نوزادی در جوب پیدا شد

رها کردن نوزاد

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *