فیلم زایمان الهام حمیدی بازیگر لو رفت فرزند دوم الهام حمیدی جزئیات و حواشی

فیلم زایمان الهام حمیدی بازیگر لو رفت جزئیات و حواشی

فیلم زایمان الهام حمیدی لو رفت جزئیات و حواشی زایمان الهام حمیدی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم زایمان الهام حمیدی بازیگر لو رفت فرزند دوم الهام حمیدی جزئیات و حواشی

زایمان الهام حمیدی برای دومین بار واقعیت دارد؟

الهام حمیدی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که چندی پیش مادر شد درباره ایمان او خبرهایی منتشر شده است.

الهام حمیدی در سال 97 با علیرضا صادقی ازدواج کرد که یکسال بعد صاحب یک فرزند پسر به نام الوین شد و این بازیگر یک فرزند دارد و زایمان دوم او صحت ندارد.

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویون ایرانی متولد 8 آذر سال 1356 در شهر تهران است. او دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد. پدر او در جوانی تئاتر کار میکرده، عموی پدرش گوینده رادیو بوده و در واقع این استعداد در خانواده آنها وجود داشته است.

الهام حمیدی در سال ۱۳۷۹ یک ترم در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد و در همان کلاس‌ها برای بازی در فیلم «آوایی در گلستان» به کارگردانی رامین لباسچی انتخاب شد. وی در اوایل دهه ۸۰ به سرعت مورد توجه بینندگان قرار گرفت.

خانم الهام حمیدی در سن ۲۰ سالگی (سال ۱۳۷۶) ازدواج کرد، اما پس از مدتی از همسرش جدا شد. خانم حمیدی در روز ۱۳ بهمن سال ۱۳۹۷ خبر ازدواج دوم خود را با این متن در اینستاگرام منتشر کرد.پدر الهام حمیدی در جوانی بازیگر تئاتر بوده و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بوده است و این استعداد هنری به نوعی درخانواده الهام حمیدی ارثی است، همین انگیزه ای شد تا الهام حمیدی در هفت سالگی بازیگری را تجربه کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *