دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت ۳ سوم فصل سوم ۳

دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت ۳ سوم فصل سوم ۳

دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت ۳ فصل سوم ۳ با کیفیت و لینک های مختلف را در این صفحه اماده کرده ایم.

سریال زخم کاری به قسمت سوم رسید سریال هیجان انگیز که تا سه فصل تولید شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است سرنوشت مالک برای علاقمندان به این سریال حسابی جذاب شده و سه فصل این سریال را دنبال میکنند.

استقبال از سریال زخم کاری به شدت افزایش داشته که باعث شد دست اندرکاران این سریال به فکر تولید فصل جدید بیافتند.

دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت ۱ فصل سوم ۳
دانلود کامل سریال زخم کاری قسمت ۲ فصل سوم ۳

سریال زخم کاری با درخشش جواد عزتی توانسته جایگاه مهمی را در بین علاقمندان به تلویزیون پیدا کند و به همین دلیل توجه زیادی به این سریال شده است و تهیه کننده تصمیم گرفته تا سه فصل این سریال را تولید کند.

در فصل سوم زخم کاری مالک به نظر می‌رسید که افسار او هنوز در دست سمیرا است و به‌رغم تمام ناراحتی‌هایی که در گذشته برایش پیش آمده، همچنان به اعتقادات و انسانیت‌های متعددی دست می‌زند تا به اهداف خود برسد و فرزند سماوات را به دنیا آورد. درگذشت عبدی معلوم شد که مالک همچنان همان آرزومند چند وقت اخیر است که رفتن افراد برایش ارزشی ندارد و سمیرا همچنان می تواند او را مانند آدمک در دستان خود بچرخاند. علیرغم اینکه مالک می گوید من از خود بیزارم، باز هم جسارت و اراده تغییر رفتار خود را ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *