زمان و ساعت دقیق شروع بازی ایران و ولز کی است؟

زمان و ساعت دقیق پخش بازی تیم ملی ایران و ولز جمعه ساعت 13:30 جام جهانی 2022 همراه با جزئیات و حواشی را در ادامه ببینید.

زمان و ساعت دقیق شروع بازی ایران و ولز کی است؟

زمان و ساعت دقیق پخش بازی ایران و ولز

تیم ملی ایران در دومین مسابقه خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید به مصاف تیم ملی ولز برود.

تیم ملی ایران در حالی در مقابل ولز قرار خواهد گرفت که در مسابقه اول خود ۶ بر ۲ در مقابل تیم ملی انگلیس شکست خورد و تیم ملی ولز نیز با نتیجه یک بر یک مقابل آلمان اولین بازی خود را با تساوی به اتمام رساند.

حالا باید تیم ملی ایران در مقابل تیم ملی ولز قرار بگیرد این مسابقه قرار است روز جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه برگزار شود

درباره بازی اول تیم ملی ایران حرف و حدیث های زیادی به وجود آمد و انتقادات زیادی از بازیکنان تیم ملی ایران صورت گرفت باید ببینیم در دیدار دوم تیم ملی ایران در جام جهانی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

همچنین ببینید:

فیلم خلاصه بازی ایران و انگلیس را ببینید تحقیر فوتبال ایران

تیم ملی ایران می‌تواند با برد در برابر آمریکا به مرحله بعد جام جهانی صعود کند.

طبق قوانین جدول مسابقات، تیم اول گروه A در مرحله یک هشتم نهایی با تیم دوم گروه B بازی خواهد کرد. تیم دوم گروه A نیز بالطبع در مرحله یاد شده باید برابر تیم اول گروه B بازی کند. تیم ملی ایران در تلاش است تا یکی از تیم های صعود کننده از گروه B باشد و به این ترتیب بسته به رتبه ای که کسب خواهد شد، در صورت صعود، یکی از چهار تیم هلند، قطر، سنگال یا اکوادور انتظار شاگردان کی‌روش را خواهند کشید.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *