زمان پخش سریال تمام رخ از شبکه سه مشخص شد

زمان پخش سریال تمام رخ از شبکه سه مشخص شد سریالی که به موضوع سایت های شرطبندی میپردازد پخش سریال تمام رخ هرشب ساعت 20:30 میباشد

زمان پخش سریال تمام رخ از شبکه سه مشخص شد

زمان پخش سریال تمام رخ از شبکه سه مشخص شد

سریال تمام رخ هر شب ساعت 20:30 دقیقه از شبکه سه سیما پخش میشود.

همچنین ببینید: بیوگرافی بازیگران سریال تمام رخ

این سریال توسط اقای محمود معظمی ساخته شده است  تهیه کننده آن آقای ابوالفضل صفری میباشد که در 30 قسمت تولید شده و قرار است که بعد از بازی های جام جهانی پخش شود.

سریال تمام رخ که به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته شده به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی در 30 قسمت می پردازد.

تمام رخ بحث خانواده و آدم‌هایی را نشان می‌دهد که شخصیت متزلزلی دارند؛ می‌توانند تحصیل‌کرده باشند و فریب بخورند. طمعِ پول زیاد در فقدانِ امنیت و عشق در خانواده باعث می‌شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌فروشی تن دهد.

قرار است در تمام رخ به این معضلات اشاره شود. معضلاتی که گاهی اوقات افرادِ‌ فریب خورده را تا آلوده شدن در سایت‌های شرط‌بندی می‌کشاند. زندگی شخصیت‌های این سریال خصوصاً شخصیت‌های محوری داستان، عادی و طبیعی پیش می‌رود تا اینکه برای بدست آوردن پولِ بیشتر راه خطا را به مسیرِِ درست ترجیح می‌دهند؛ تا مرزِ وطن‌فروشی و خیانت پیش می‌روند اما باز کانونِ‌ گرم خانواده است که جلوی این به آخرِ خط رسیدن را می‌گیرد.

رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *