زمان پخش سریال گاندو ۳ فصل سوم مشخص شد +جزئیات

زمان پخش سریال گاندو ۳ فصل سوم مشخص شد +جزئیات

زمان پخش سریال گاندو ۳

سریال گاندو 3 مراحل پیش تولید خود را سپس میکند و قرار است که عید نوروز 1403 پخش شود سریال گاندو یکی از سریالهای پر بیننده تلویزیونی بوده که فصل اول و دوم آن بیننده های زیادی را به همراه داشت.

مهدی نقویان در گفت‌وگویی با تسنیم با اعلام این خبر گفت: فیلمنامه «گاندو» که فیلمنامه‌اش مراحل تأیید در داخل صداوسیما انجام می‌شود ان‌شاءالله در سال جدید وارد مراحل پیش‌تولید و تولید می‌شود.

درحالی که فصل دوم مجموعه «گاندو» یکباره به پایان رسید و سریال نیمه‌تمام ماند، تهیه کننده این سریال اعلام کرد که «گاندو» دروغ نبوده و نیست و اسناد و مدارکی که پشتوانه پژوهشی نگارش فیلم‌نامه بوده را در اختیار مردم قرار خواهیم داد.

تصویربرداری سریال «گاندو 3» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی که مدتی پیش در سکوت خبری کار خود را آغاز کرده بود، این روزها در لوکیشن های مختلف در حال پیگیری است.

این سریال با توجه به اینکه اولین سریال در حوزه امنیتی به شمار می رفت که یک داستان واقعی را دستمایه خود قرار داده، با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان همراه شد و ادامه چنین روشنگری هایی به یک مطالبه از سوی مردم تبدیل شد که خواستار ساخت آثار دیگری برگرفته از پرونده های واقعی بودند. سازندگان گاندو هم همان زمان این قول را به مخاطبان خود دادند که با روایت پرونده های جدید بازگردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *