زمان پخش و تکرار سریال رحیل ۲

زمان پخش و تکرار سریال رحیل ۲ فصل دوم + ساعت بازپخش

زمان پخش و تکرار سریال رحیل ۲ فصل دوم به گونه میباشد:

🔹 زمان پخش: شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۰:۳۰

🔹 تکرار و بازپخش: ساعات 00:00 بامداد، 09:30 صبح و 14:10 روز بعد که زمان تکرار فصل دوم سریال رحیل از شبکه سه است، می‌توانید آن را دنبال کنید.

فصل دوم این سریال دارای ۳۴ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای میباشد از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد..

سریال رحیل توسط مسعود آب پرور کارگردانی شده است و دو فصل ساخته شده است که فصل اول این سریال تابستان 1402 و فصل دوم در اواخر پاییز از شبکه سوم پخش میشود.

بررسی فرامتنی سریال «رحیل» و لحاظ کردن جایگاه این مجموعه در میان تولیدات نمایشی صداوسیما این فرضیه را تقویت می‌کند که ظاهرا رسانه ملی، پس از اتخاذ تصمیمات شتاب زده طی یک دوره کوتاه با تمرکز بر سریال‌های مضمون زده‌ای که توسط عوامل مورد وثوق مدیران ارشد سازمان تولید می‌شدند، در ماه‌های اخیر به جمع بندی معتدل تری درباره تولید سریال‌های خود رسیده و عنصر تجربه و کارکشتگی را هم به مثابه یک امتیاز مهم در سپردن تولیدات نمایشی به عوامل کاربلد مدنظر قرار داده است.

عباسی‌زاده در رابطه با چالش‌های سریال رحیل توضیح داد: سریال‌سازی در همه‌جای دنیا تبدیل به صنعت شده و کمپانی‌های عظیمی در پشت تولید آن قرار دارند و سعی می‌کنند در مرحله ایده‌پردازی و گسترش سوژه، تحقیقات و پژوهش‌های متعددی داشته باشند تا به رضایتی نسبی از سوژه‌پردازی برسند و بعد به سمت پیش تولید بروند.

وی افزود: بارها شده طرح سریالی به دلیل عدم توسعه کافی حتی به پیش تولید هم نرسیده است. نه فقط درباره سریال «رحیل» بلکه در سریال‌های قبلی و مثلا «او یک فرشته بود»، «سقوط یک فرشته»، «انقلاب زیبا» و «پریدخت» سعی‌ام بر آن بوده که ابتدا به ایده جذابی برای سریال برسیم و بعد به سمت تصویب و تولید برویم. در ساختار غیرصنعتی تولید، سریال‌سازی خیلی ساده است چون می‌توان بدون عقبه سریال تولید کرد، ولی تولید سریال مخاطب‌‌پسند و باکیفیت خیلی دشوار است چون باید کوشید در یک ساختار عادت کرده به سهل‌انگاری، هر لحظه مراقبت کرد که سریال از استانداردهای اصلی عدول نکند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *