فیلم / زنان روسی در ورزشگاه آزادی با پوشش عجیب جنجال به پا کرد

حضور زنان روسی در بین تماشاگران و هواداران روسیه در ورزشگاه آزادی در بازی دوستان تیم ملی ایارن و روسیه سوژه عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت.

فیلم / زنان روسی در ورزشگاه آزادی با پوشش عجیب جنجال به پا کرد

زنان روسی در ورزشگاه آزادی

در حالی که حضور بانوان در ورزشگاه های کشورمان با سختگیری هایی صورت میگیرد حالا حضور بانوان روسی در استادیوم آزادی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

فیلم / زنان روسی در ورزشگاه آزادی با پوشش عجیب جنجال به پا کرد

البته در سالهای گذشته نیز شاهد حضور تماشاگران تیم های دیگر خارجی در ورزشگاه آزادی بوده ایم مثل تماشاگران کره ای و ژاپنی در استادیوم آزادی حضور پیدا میکردند.

بازی دیروز ایران و روسیه با تساوی ی بر یک خاتمه یافت.

نخستین حضور زنان در ورزشگاه آزادی در سال ۱۳۷۷ و در جریان استقبال از بازیکنان تیم ملی که توانسته بودند به جام جهانی ۱۹۹۸ صعود کنند اتفاق افتاد.

معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا استادیوم آزادی شرایط و استانداردهای لازم برای حضور بانوان را دارد و ورزشگاه‌های دیگر هم باید استانداردهایی را که مد نظر است، فراهم کنند.

مریم کاظمی‌پور در حاشیه فینال لیگ برتر والیبال زنان در جمع خبرنگاران بیان کرد: لیگ‌های پویایی را در والیبال شاهد هستیم و ثمره این لیگ‌های پویا در سطوح مختلف تیم‌های ملی قابل مشاهده است. امیدوارم نظمی که بر این لیگ‌ها غالب است، ادامه‌دار باشد و تیم‌های ملی ما به واسطه فعال‌بودن لیگ‌ها بتوانند بیش از پیش بدرخشند. به عوامل اجرایی و مدیرانی که برای برگزاری هر چه بهتر لیگ‌ها دغدغه دارند، خسته نباشید می‌گویم. لیگ‌ها زمینه برای پرورش و شناسایی استعدادها و ورود آنها به تیم ملی هستند و امیدوارم کمک بزرگی به بخش قهرمانی زنان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *